Firma Moto-Profil hledá vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce

14 apríla 2016, 0:00

Firma Moto-Profil hledá vhodné kandidáty na pozici:

Obchodní zástupce

Požadavky:
– velmi dobrá znalost automobilového průmyslu, zejména na motoristické branže, zejména na trhu s náhradními díly pro osobní a užitkové vozidla západní výroby
– minimálně 3 letá praxe jako obchodní zástupce/ prodejní poradce, obsluha klienta/ apod.
– ochota plného zapojení do práce firmy Moto-Profil
– obecné znalosti v oblasti technologie konstrukce vozidel
– znalost práce na PC, obsluha Microsoft Office
– příjemné vystupování a schopnost navázání kontaktů
– řidičské oprávnění skupiny B.

Náplň práce:

Realizace strategie firmy prostřednictvím:
– udržení a rozvoj vztahů se stávajícími partnery naší společnosti
– pronikání na trh a nacházení nových zákazníků
– prezentace a prodej plné nabídky firmy Moto-Profil

Nabízíme:
– práce v dynamicky se rozvíjející firmě se zavedenou pozici na trhu
– adekvátní odměny k dosaženým výsledkům
– služební automobil, telefon, počítač
– lokalita práce: Čechy nebo Slovensko

Životopis + motivační dopis prosíme posílat na adresu: krejci@moto-profil.pl.