Firma Moto-Profil hledá vhodné kandidáty na pozici Školitel v oddělení technické podpory automobilových servisů

14 apríla 2016, 0:00

Firma Moto-Profil hledá vhodné kandidáty na pozici:

Školitel v oddělení technické podpory automobilových servisů

Požadavky:
– zkušenosti v automobilovém průmyslu (nejlépe ve firmách nebo oddílech souvisejících přímo s tématikou nářadí a servisního vybavení a školením)
– minimálně střední technické vzdělání
– motivace a chuť k dosažení společných cílů v práci
– znalost práce na PC, obsluha Microsoft Office
– řidičské oprávnění skupiny B
– kandidát musí být připraven na časté služební cesty
– znalost konstrukce vozidel

Náplň práce:
– provádění školení pro obchodní partnery v České a Slovenské republice

Nabízíme:
– práci ve firmě s mnoholetou tradicí s výrazným postavením na domácím a zahraničním trhu
– kurzy a školení zaručují trvalý rozvoj znalostí
– atraktivní podmínky práce v dokonale sehraném, mladém a dynamickém kolektivu

Životopis + motivační dopis prosíme posílat na adresu: krejci@moto-profil.pl