AutoMax Group s.r.o.

AutoMax Group s.r.o.

AutoMax Group s.r.o. je výhradní dovozce a distributor olejů a maziv Shell pro Českou a Slovenskou republiku. Firma má 30 let zkušeností v oblasti: olejů a maziv pro vozidla i průmysl, autochemie, čistící techniky a výstavby mycích center.

AutoMax Group s.r.o. je i výhradním dovozcem a distributorem předních světových značek autochemie, jako jsou Wunderbaum, WD 40, Coyote, Ma-Fra, Turtle Wax, ArmorAll, Shell CarCare, STP a další, které jsou symbolem kvality a prestiže.

E-shopy Automax

Články o spoločnosti:

AutoMax sa sťahuje do nových a väčších skladových priestorov

V súčasnosti prebieha sťahovanie spoločnosti AutoMax do nových a väčších skladových priestorov, zároveň sa rozbieha spolupráca s novým logistickým partnerom. Všetko prebieha za plnej prevádzky.

MA-FRA® má v ponuke nové osviežovače vzduchu Hippy

Spoločnosť MA-FRA® uviedla na trh nové osviežovače vzduchu HIPPY, ktoré sú dostupné v 4 príjemných vôňach.

SHELL je jediný na svete, ktorý vyrába motorové oleje zo zemného plynu

Pred niekoľkými rokmi spoločnosť Shell uviedla na trh novú generáciu motorových olejov vyrábaných zo zemného plynu. Podstatou tejto novinky je premena zemného plynu na kvapalinu  (technológia Gas-to-Liquid – GTL). Pre výrobu špičkových, plne syntetických motorových olejov Shell Helix  má  táto technológia označenie Shell PurePlus Technology.

Viac