Blue Print

Blue Print

Blue Print

Right First Time® Blue Print je správnou voľbou, ak ide o vysoko kvalitné náhradné diely pre ázijské modely automobilov a ľahké úžitkové vozidlá. Okrem precízne vyrobených komponentov ponúka značka najlepšie možné služby poskytovaním technických podporných informácií.

Od roku 1994 Blue Print pomáha predajcom neustále prekonávať očakávania zákazníkov. Sú neustále skúmané nové produkty a najnovšie aplikácie vozidiel, takže Blue Print môže vždy spĺňať požiadavky trhu.

Rad Blue Print sa skladá z viac ako 24.000 položiek pre profesionálne opravy vozidiel. Ide o štandardné služby, až po zložité komponenty pre správu motorov a rastúci počet špecializovaných nástrojov.

Články o spoločnosti:

Nepravidelný chod motora Fiat 1.9 JTD

Vznetový motor s obsahom 1.9 litra sa pod rôznymi názvami montoval do vozov značky Alfa Romeo, Fiat, Opel, Vauxhall, Saab a Suzuki. Odborníci zo spoločnosti Blue Print v nasledujúcom článku uvádzajú, čo môže byť príčinou jeho nepravidelného chodu. 

Výmena spojky vo voze Citroën Berlingo

Citroën Berlingo a jeho takmer identické dvojča Peugeot Partner sú po celom svete veľmi obľúbené všestranné vozidlá. Boli k dispozícii vo veľa rôznych podvozkových variantoch, vrátane dodávky, osobného automobilu alebo picku-pu. Predávali a vyrábali sa v mnohých rôznych častiach sveta po viac ako dve desaťročia, čo z tohto vozidla robí jednu z najbežnejších variantov na prepravu nákladu a osôb, ktoré aktuálne […]

Výmena spojky na vozidle Volvo V50

Vozidlá Volvo V50 kombi a S40 sedan boli predstavené v roku 2004 a vyrábali sa s rôznymi variantmi motorov a prevodoviek až do roku 2012. Táto platforma bola spoločná s mnohými ďalšími modelmi značiek Volvo, Ford a Mazda, takže mechanické opravy tohto vozidla sa vám môžu zdať známe, aj keď tento model nie je každodenným […]

Viac