Blue Print

Blue Print

Blue Print

Right First Time® Blue Print je správnou voľbou, ak ide o vysoko kvalitné náhradné diely pre ázijské modely automobilov a ľahké úžitkové vozidlá. Okrem precízne vyrobených komponentov ponúka značka najlepšie možné služby poskytovaním technických podporných informácií.

Od roku 1994 Blue Print pomáha predajcom neustále prekonávať očakávania zákazníkov. Sú neustále skúmané nové produkty a najnovšie aplikácie vozidiel, takže Blue Print môže vždy spĺňať požiadavky trhu.

Rad Blue Print sa skladá z viac ako 24.000 položiek pre profesionálne opravy vozidiel. Ide o štandardné služby, až po zložité komponenty pre správu motorov a rastúci počet špecializovaných nástrojov.

Články o spoločnosti:

Výmena spojky na vozidle Volvo V50

Vozidlá Volvo V50 kombi a S40 sedan boli predstavené v roku 2004 a vyrábali sa s rôznymi variantmi motorov a prevodoviek až do roku 2012. Táto platforma bola spoločná s mnohými ďalšími modelmi značiek Volvo, Ford a Mazda, takže mechanické opravy tohto vozidla sa vám môžu zdať známe, aj keď tento model nie je každodenným […]

Výmena olejového filtra vo vozoch BMW radu 2, i8, X1 a X2 a niektorých modelov MINI

Motory použité v niektorých vozoch BMW [rad 2 (F45, F46), i8 (I12), X1 (F48), X2 (F39)] a MINI [F54, F55, F56, F57, F60] sú vybavené dvojdielnym puzdrom olejového filtra, ku ktorému je pripojená filtračná vložka ADB112108.

Firma J+M autodíly představuje kalendář pro rok 2022

Téma kalendáře pro rok 2022 je „Blue print“ – spojení člověka s virtuálním světem plánů a schémat z automobilového průmyslu, v duchu firemních barev společnosti J+M autodíly.

Brzdový systém vo vozidle Toyota Prius 3. generácie

Toyota Prius, predstavená v roku 1997, bola prvým masovo vyrábaným hybridným vozidlom. Od tej doby Toyota predala po celom svete viac ako 15 miliónov hybridných vozidiel. Každý nový model obsahuje ďalšie mechanické a technické zmeny. V roku 2009 predstavila spoločnosť Toyota a Lexus upravený brzdový systém pre modely Prius, Yaris, Auris/Corolla a CT200h.

Viac