febi

febi

febi

Solutions Made in Germany! Febi bolo, je a bude číslo 1 na trhu s náhradnými dielmi – aftermarkete. Od samotného zavedenia ide o medzinárodne uznávanú znáčku výrobkov a služieb. Vysoký štandard kvality sa odráža vo výrobe precíznych náhradných dielov.

Značka sa špecializuje na oblasti riadenia a odpruženia, riadiaci systém s prvkami gumy a kovu, ako v oblasti osobných vozidiel, tak aj úžitkových. Ako významný partner predajcov a servisov, febi kladie veľký dôraz na kvalitu produktov a služieb. Aktuálne trendy a vývoj sú pravidelne sledované, takže zákazníci febi sú vždy o krok napred.

Celková ponuka zahŕňa viac ako 40.000 náhradných dielov pre všetky typy osobných a úžitkových vozidiel. Prísne štandardy kvality sú aplikované na všetky náhradné diely a služby s nimi spojené. Z tohto dôvodu u febi nájdete jedine produkty v OE kvalite.

Články o spoločnosti:

Nový kalendár febi pre rok 2023 ukazuje najkrajšie miesta v Kolumbii

V roku 2023 bude prvýkrát od začiatku pandémie opäť vydaný kalendár firmy febi. Fotografie pre najnovšie vydanie boli vytvorené v Kolumbii na začiatku leta 2022.

Budování vztahů a udržitelnost: bilstein group na Automechanice Frankfurt 2022

Na letošním veletrhu Automechanika se skupina bilstein – specialista na náhradní díly z německého Ennepetalu – zaměřuje na téma „opětovného setkání“ s důrazem na navazování kontaktů a osobního setkání se stávajícími zákazníky a zájemci.

Hydraulické filtre Febi pre spojky typu Haldex

Rad hydraulických filtrov febi sa nedávno rozšíril o nové položky určené pre najnovšiu generáciu spojok Haldex. Spoločnosť febi teraz ponúka kompletný sortiment filtrov pre spojky Haldex generácie I až IV. Sú navrhnuté a vyrobené tak, aby spĺňali požiadavky na OE kvalitu a špecifikácie výrobcu.

Viac