febi

febi

febi

Solutions Made in Germany! Febi bolo, je a bude číslo 1 na trhu s náhradnými dielmi – aftermarkete. Od samotného zavedenia ide o medzinárodne uznávanú znáčku výrobkov a služieb. Vysoký štandard kvality sa odráža vo výrobe precíznych náhradných dielov.

Značka sa špecializuje na oblasti riadenia a odpruženia, riadiaci systém s prvkami gumy a kovu, ako v oblasti osobných vozidiel, tak aj úžitkových. Ako významný partner predajcov a servisov, febi kladie veľký dôraz na kvalitu produktov a služieb. Aktuálne trendy a vývoj sú pravidelne sledované, takže zákazníci febi sú vždy o krok napred.

Celková ponuka zahŕňa viac ako 40.000 náhradných dielov pre všetky typy osobných a úžitkových vozidiel. Prísne štandardy kvality sú aplikované na všetky náhradné diely a služby s nimi spojené. Z tohto dôvodu u febi nájdete jedine produkty v OE kvalite.

Články o spoločnosti:

Ovládanie odvetrania kľukovej skrine

Odvetranie kľukovej skrine (anglicky Positive Crankcase Ventilation – PCV) je systém určený na reguláciu tlaku v motore a na odstraňovanie škodlivých výparov vznikajúcich v spaľovacom motore. Zabraňuje prenikaniu týchto škodlivých výparov do atmosféry.

Dôležité fakty o vysušovačoch vzduchu

Vozidlá s celkovou hmotnosťou nad 7,5 t musia byť vybavené systémom stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch sa používa v množstve systémov vozidiel, ako je vzduchové odpruženie, ovládanie prevodovky alebo tiež vstrekovanie AdBlue do katalyzátorov SCR. 

Ako správne servisovať systém SCR

Prakticky vo všetkých kútoch sveta sú vznetové motory ťažkých nákladných vozidiel zodpovedné za nadmerné emisie NOx a súvisiace zdravotné problémy. Správnym spracovaním výfukových plynov je však možné obmedziť vypúšťanie týchto nebezpečných zlúčenín. Selektívna katalytická redukcia (SCR) je najnovšia technológia, ktorú používa mnoho výrobcov vozidiel a ktorá vďaka použitiu amoniaku NH3 ako redukčného činidla umožňuje znížiť množstvo emitovaných […]

J+M autodíly: Až 60% sleva na kompletní sortiment Febi Bilstein

Firma J+M autodíly připravila v týdnu od 18. 4. do 24. 4. 2022 až 60% slevy na kompletní sortiment značky Febi Bilstein.

Snímače Febi na meranie uhla natočenia volantu

Snímače uhla natočenia volantu slúžia na určenie uhlovej polohy volantu zvolenej vodičom. Informácie o uhlovej polohe volantu sa prenášajú prostredníctvom zbernice CAN alebo signálnych káblov do vybraných systémov vozidla.

Viac