febi

febi

febi

Solutions Made in Germany! Febi bolo, je a bude číslo 1 na trhu s náhradnými dielmi – aftermarkete. Od samotného zavedenia ide o medzinárodne uznávanú znáčku výrobkov a služieb. Vysoký štandard kvality sa odráža vo výrobe precíznych náhradných dielov.

Značka sa špecializuje na oblasti riadenia a odpruženia, riadiaci systém s prvkami gumy a kovu, ako v oblasti osobných vozidiel, tak aj úžitkových. Ako významný partner predajcov a servisov, febi kladie veľký dôraz na kvalitu produktov a služieb. Aktuálne trendy a vývoj sú pravidelne sledované, takže zákazníci febi sú vždy o krok napred.

Celková ponuka zahŕňa viac ako 40.000 náhradných dielov pre všetky typy osobných a úžitkových vozidiel. Prísne štandardy kvality sú aplikované na všetky náhradné diely a služby s nimi spojené. Z tohto dôvodu u febi nájdete jedine produkty v OE kvalite.

Články o spoločnosti:

Riešenie febi: Ochranné štíty brzdových kotúčov

Účelom brzdového systému v automobile je zaistiť dostatočnú brzdnú silu, aby vozidlo v prípade potreby spomalilo a bezpečne zastavilo alebo aby sa zaparkované vozidlo nerozbehlo. Ak je to nutné, musí brzdový systém reagovať rýchlo a rovnomerne, aby bola dosiahnutá krátka brzdná dráha. Vodič musí mať zároveň pri brzdení vozidlo plne pod kontrolou. Brzdový systém musí byť tiež odolný proti […]

Ako správne vybrať skrutky na uchytenie kolies

Bezpečnosť v cestnej premávke je podmienená technickým stavom vozidla, ktorý je závislý od prevádzkyschopnosti náhradných dielov a celých systémov. Dôležitým faktorom pri výbere nových náhradných dielov je ich konštrukčná špecifikácia a metodika montáže. Konštrukčná špecifikácia často vylučuje použitie niektorých dielov, aj keď boli presne určené podľa značky, modelu, roku výroby a verzie motora vozidla.

Absorbent MultiPLUS v nabídce febi

Novinkou v sortimentu značky febi je absorpční prostředek MultiPLUS. Je to řešení pro všechny typy podniků, které pracují s kapalinami – samozřejmě také pro autoservisy.

Strata komunikácie

Množstvo riadiacich jednotiek zdieľa informácie poskytované snímačmi zabudovanými do infraštruktúry vozidla a poskytuje tak dôležitú spätnú väzbu, ktorá ovplyvňuje emisie, výkon, komfort, aktívnu a pasívnu bezpečnosť vozidla a množstvo ďalších. Pri výmene batérie vozidla môže byť nutné resetovať niektoré snímače a akčné členy. Bežná komfortná výbava ako je rádio, hodiny a jednodotykové nastavenie okien je väčšinou univerzálne.

Jeep Grand Cherokee: Výmena ložiska zadného kolesa

O vozidle Jeep Grand Cherokee model WK sa traduje, že má dobrú priechodnosť terénom a vynikajúcu ťažnú kapacitu; veľa majiteľov preto k tomuto účelu svoje vozidlá využíva. Tento článok hovorí o vozidle, ktoré malo najazdených cez 321.000 km (200.000 míľ). Majiteľ sa sťažoval, že za jazdy bolo počuť hučanie, ktoré sa zvyšovalo pri zaťažení a […]

Viac