febi

febi

febi

Solutions Made in Germany! Febi bolo, je a bude číslo 1 na trhu s náhradnými dielmi – aftermarkete. Od samotného zavedenia ide o medzinárodne uznávanú znáčku výrobkov a služieb. Vysoký štandard kvality sa odráža vo výrobe precíznych náhradných dielov.

Značka sa špecializuje na oblasti riadenia a odpruženia, riadiaci systém s prvkami gumy a kovu, ako v oblasti osobných vozidiel, tak aj úžitkových. Ako významný partner predajcov a servisov, febi kladie veľký dôraz na kvalitu produktov a služieb. Aktuálne trendy a vývoj sú pravidelne sledované, takže zákazníci febi sú vždy o krok napred.

Celková ponuka zahŕňa viac ako 40.000 náhradných dielov pre všetky typy osobných a úžitkových vozidiel. Prísne štandardy kvality sú aplikované na všetky náhradné diely a služby s nimi spojené. Z tohto dôvodu u febi nájdete jedine produkty v OE kvalite.

Články o spoločnosti:

Jeep Grand Cherokee: Výmena ložiska zadného kolesa

O vozidle Jeep Grand Cherokee model WK sa traduje, že má dobrú priechodnosť terénom a vynikajúcu ťažnú kapacitu; veľa majiteľov preto k tomuto účelu svoje vozidlá využíva. Tento článok hovorí o vozidle, ktoré malo najazdených cez 321.000 km (200.000 míľ). Majiteľ sa sťažoval, že za jazdy bolo počuť hučanie, ktoré sa zvyšovalo pri zaťažení a […]

Stabilizátor – podceňovaná súčiastka

Stabilizačná tyč je súčasťou zavesenia a spája zavesenie kolies na náprave s karosériou. Množstvo automobilov je vybavených stabilizačnou tyčou na prednej náprave a niektoré tiež na zadnej náprave. Stabilizačné tyče sa inštalujú do osobných automobilov už niekoľko desaťročí a do súčasnosti zostali prakticky nezmenené. Aj keď to konštrukčne nie je zložitá súčiastka, môže jej poškodenie […]

Oddělená řemenice pro klidný chod motoru

Moderní motory jsou velmi přesné a výkonné. Na ochranu okolních konstrukčních součástí před předčasným výpadkem musí být minimalizovány vibrace a kmitání. Nepravidelnosti způsobené čtyřdobým principem jsou klikovou hřídelí přenášeny na řemenový pohon. To negativně ovlivňuje tvoření hluku a obzvláště životnost konstrukčních součástí pomocného pohonu.

Nový nástroj ve vyhledávači Partsfinder od bilstein group

Firma bilstein group vyvinula nový nástroj pro svůj online katalog Partsfinder. FANS je zkratka ‘Future Article Notification System’, což znamená „Systém upozornění na nový/budoucí článek“. Toto řešení umožní uživatelům vyhledávače podílet se na vývoji nových produktů.

Viac