MEWA Textil-Service SR s.r.o.

MEWA Textil-Service SR s.r.o.

  • Varšavská 29
    831 02 Bratislava
  • www.mewa.sk
  • +421 2 446 360 97

Pre každé odvetvie a každú požiadavku ponúkame vhodné, opakovateľne použiteľné utierky – vysoko savé, mimoriadne odolné, tvarovo stále. V závislosti od potrieb a účelu použitia Vám poskytneme utierky presne v takom množstve a textilnej kvalite, akú vo Vašom podniku potrebujete na odborné čistenie strojov a zariadení.

Naše utierky dostanete v štyroch rôznych kvalitatívnych vyhotoveniach – prispôsobené požiadavkám v priemysle, remeselnej oblasti a servisoch či dielňach. MEWATEX® je robustná univerzálna čistiaca utierka pre oleje, farby, rozpúšťadlá a tuky, MEWATEX® PLUS je jemná čistiaca utierka pre citlivé povrchy, MEWATEX® ULTRA je jemná čistiaca utierka pre všetko citlivé a PROTEX® je mimoriadna utierka pre maximálne nároky.

Čistiace utierky MEWA sú výlučne na prenájom. Znamená to, že sa postaráme aj o vyzdvihnutie, dovezenie a vypratie utierok. Presne a spoľahlivo. Opotrebované utierky budú automaticky vymenené za nové.

V systéme čistiacich utierok MEWA vždy dostanete také množstvo čistých čistiacich utierok, aké potrebujete. Tým ušetríte v porovnaní so spotrebou veľkého množstva jednorazových materiálov, ako aj ušetríte vysoké náklady na skladovanie a likvidáciu. Vďaka opakovanému používaniu súčasne urobíte niečo dobré aj pre životné prostredie. Opakované používanie je totiž lepší spôsob ako z ekologického, tak aj z ekonomického hľadiska.

Spoľahnite sa na malé utierka s veľkým účinkom. Spoľahnite sa na MEWA.

  • MEWATEX® – Robustná čistiaca utierka pre všetky prípady

  • MEWATEX PLUS® – Silná utierka pre všetko citlivé

  • MEWATEX ULTRA® – Odstraňuje prach a drobné čiastočky mihnutím oka

  • PROTEX – Ideálne riešenie pre čistotu prakticky bez vlákien

Články o spoločnosti:

Rohože Multitex pre bezpečnosť na pracovisku

Pri práci v servise sa zamestnanci môžu ľahko pošmyknúť. Mewa preto ponúka riešenie v podobe rohoží Multitex, ktoré spoľahlivo absorbujú všetky tekutiny. Podlaha tak zostáva čistá a výrazne sa zvyšuje bezpečnosť pri práci.

Produkty MEWA chránia životné prostredie a zdroje

S textilnými čistiacimi utierkami od spoločnosti Mewa sú stroje, náradie a výrobné zariadenia v priemysle, autodielňach i remeselných dielňach každý deň udržiavané v čistote.

Ako musí vyzerať čistiaca utierka, ktorá dokáže efektívne čistiť?

Je dobre známe, že nečistoty v strojoch a zariadeniach často vedú k poruchám ich prevádzky. Nečistoty, oleje, mastnoty a rozpúšťadlá je preto nutné v dielňach a výrobných prevádzkach odstraňovať vhodnými čistiacimi prostriedkami. Ako sa to dá urobiť efektívne a ľahko? Osvedčeným riešením sú tu opakovane použiteľné utierky z bavlny, ktoré sú ponúkané v praktickom prenájme. […]

MEWA se stala vítězem studie k trvalé udržitelnosti

Jsou aktivity podniků a firem týkající se trvalé udržitelnosti dostatečně viditelné? Tuto otázku si položila kolínská ratingová agentura ServiceValue a provedla mezi německými spotřebiteli na toto téma speciální průzkum. Ve spolupráci se spotřebitelskou organizací DEUTSCHLAND TEST, která zkoumá zboží a služby prostřednictvím sofistikovaných vědeckých metod, tak byla již poosmé realizována studie s názvem „Trvalá udržitelnost“.

MEWA: Bezpečnostné kontajnery na skladovanie a prepravu

Certifikované bezpečnostné kontajnery SaCon sú neoddeliteľnou súčasťou systému zdieľania textílií MEWA, kde zaisťujú bezpečnú manipuláciu s použitými čistiacimi utierkami.

Viac