ProfiAuto

ProfiAuto

Sieť ProfiAuto spája 240 automobilových predajní a veľkoobchodov na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku, v ktorých sa predávajú automobilové diely a príslušenstvo od renomovaných svetových výrobcov. Pod hlavičkou ProfiAuto pôsobí už viac ako 2.100 autoservisov, z ktorých 430 sa nachádza na Slovensku a v Českej republike. Partneri a poskytovatelia služieb ProfiAuto získavajú podporu v oblasti školenia, predaja a propagácie.

8,5 milióna položiek v katalógu automobilových dielov

Neustály prístup k úplnému sortimentu automobilových súčiastok a profesionálnemu servisu, ako aj iba certifikovaným dodávateľom. V katalógu ProfiAuto je 8,5 milióna automobilových dielov v štandarde TeDoc, z toho je 120.000 dostupných len v našej krajine.

Vďaka vyvinutému distribučnému systému a moderným technologickým riešeniam každý deň uspokojujú potreby partnerov. Pohodlie pri práci prináša všetkým partnerom katalóg súčiastok, pomocou ktorého môžu napr. porovnávať diely na základe VIN čísla vozidla.

Okrem toho sa na trhu objavila vlastná značka ProfiPower, ktorej ponuka v súčasnosti zahŕňa okrem iného auto autobatérie, filtre či komponenty brzdového systému. Vysokú kvalitu výrobkov zaručuje dôkladná kontrola a prísne dodržiavanie európskych noriem. Súčiastky ProfiPower prinášajú majiteľom vozidiel tri dôležité faktory: bezpečnosť, odolnosť a bezporuchovosť. Ani samotný trh nezostal chladný, a tak spoločnosť ProfiPower získala prestížny certifikát „Dobrá značka 2020 – Kvalita, dôvera, povesť“. V roku 2021 zrealizujú na Slovensku a v Českej republike sériu školení spojených so značkou ProfiPower pod názvom „ProfiPower Tour“.

Otvorte sa novým príležitostiam – pridajte sa k reťazcu autoservisov ProfiAuto

Atraktívne investičné zmluvy na záručné služby, prístup k servisnej technológii za priaznivých podmienok a podpora neustáleho rozvoja a školenia. Pripojenie sa k sieti ProfiAuto prináša poskytovateľom služieb nezávislé nástroje, ktoré zvyšujú ich trhové príležitosti a posilňujú ich konkurencieschopnosť voči iným sieťam autoservisov a autorizovaných dielní. Spoločne dosiahneme výsledky, aké väčšina nezávislých servisov nedokáže docieliť samostatne.

Predstavitelia Moto-Profil a ProfiAuto zdôrazňujú, že pandémia nám taktiež pripomenula význam „mäkkých zručností“. Komunikácia, podpora, spolupráca – všetky tieto hodnoty sa osvedčili v praxi a ukázali, že za nimi stoja v prvom rade ľudia. Kontakty a vzťahy s partnermi sa momentálne udržiavajú vďaka technologickým vymoženostiam, a preto vznikol cyklus virtuálnych stretnutí a webinárov.

Využite balíček školení ProfiAuto – orientácia na rozvoj

Ponúkajú desiatky vzdelávacích podujatí pre partnerské predajne a poskytovateľov služieb, vrátane technických, produktových a marketingových školení. Na trhoch ako sú Slovensko či Česká republika, už môžu autoservisy využívať program „Virtuálny autoservis“, ktorý spája prezentáciu modelovej dielne s rozšírením kompetencií automechanikov cez internet.

Organizujú aj unikátny tréningový cyklus ProfiRacing Cup – prvý takýto projekt v našom odvetví, ktorý kombinuje bohaté skúseností s adrenalínom na pretekárskej dráhe.

Získajte nových zákazníkov – poznávacou značkou spoločnosti ProfiAuto sú inovatívne marketingové aktivity, ktoré sa priamo odrážajú v počte zákazníkov v predajniach a veľkoobchodoch, ako aj na servisných miestach. V rámci siete organizujejú automobilový veľtrh ProfiAuto Show, podujatie PitStop – bezplatné kontroly technického stavu vozidla, ako aj mnoho ďalších akcií pre vodičov.

Navštivte stránky: www.profiauto.info

Články o spoločnosti:

V síti ProfiAuto nově dostupné produkty Continental

Firma Moto-Profil, vlastník značky ProfiAuto, zavádí do své nabídky produkty ContiTech. Rozšiřuje tím svou nabídku příslušenství pro motory osobních a užitkových vozidel o komponenty jednoho z významných výrobců autodílů – společnosti Continental.

Typy a konkrétne parametre autobatérií pri ich výbere

S dynamickým rozvojom automobilového priemyslu sa menia aj batérie vo vozidlách. Používanie systémov, ako sú štart-stop, rekuperácie energie v hybridných automobiloch a pokročilých bezpečnostných systémov spôsobuje, že akumulátor musí byť v súčasnosti efektívny, bezpečný a odolný. Pri výbere toho správneho riešenia pre dané vozidlo by sme sa mali orientovať nielen podľa jeho parametrov, ako sú […]

Viac