ProfiAuto

ProfiAuto

Sieť ProfiAuto spája 240 automobilových predajní a veľkoobchodov na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku, v ktorých sa predávajú automobilové diely a príslušenstvo od renomovaných svetových výrobcov. Pod hlavičkou ProfiAuto pôsobí už viac ako 2.150 autoservisov, z ktorých 214 sa nachádza na Slovensku a 263 v Českej republike. Partneri a poskytovatelia služieb ProfiAuto získavajú podporu v oblasti školenia, predaja a propagácie.

8,5 milióna položiek v katalógu automobilových dielov

Neustály prístup k úplnému sortimentu automobilových súčiastok a profesionálnemu servisu, ako aj iba certifikovaným dodávateľom. V katalógu ProfiAuto je 8,5 milióna automobilových dielov v štandarde TeDoc, z toho je 120.000 dostupných len v našej krajine.

Vďaka vyvinutému distribučnému systému a moderným technologickým riešeniam každý deň uspokojujú potreby partnerov. Pohodlie pri práci prináša všetkým partnerom katalóg súčiastok, pomocou ktorého môžu napr. porovnávať diely na základe VIN čísla vozidla.

Okrem toho sa na trhu objavila vlastná značka ProfiPower, ktorej ponuka v súčasnosti zahŕňa okrem iného auto autobatérie, filtre či komponenty brzdového systému. Vysokú kvalitu výrobkov zaručuje dôkladná kontrola a prísne dodržiavanie európskych noriem. Súčiastky ProfiPower prinášajú majiteľom vozidiel tri dôležité faktory: bezpečnosť, odolnosť a bezporuchovosť. Ani samotný trh nezostal chladný, a tak spoločnosť ProfiPower získala prestížny certifikát „Dobrá značka 2020 – Kvalita, dôvera, povesť“. V roku 2021 zrealizujú na Slovensku a v Českej republike sériu školení spojených so značkou ProfiPower pod názvom „ProfiPower Tour“.

Otvorte sa novým príležitostiam – pridajte sa k reťazcu autoservisov ProfiAuto

Atraktívne investičné zmluvy na záručné služby, prístup k servisnej technológii za priaznivých podmienok a podpora neustáleho rozvoja a školenia. Pripojenie sa k sieti ProfiAuto prináša poskytovateľom služieb nezávislé nástroje, ktoré zvyšujú ich trhové príležitosti a posilňujú ich konkurencieschopnosť voči iným sieťam autoservisov a autorizovaných dielní. Spoločne dosiahneme výsledky, aké väčšina nezávislých servisov nedokáže docieliť samostatne.

Predstavitelia Moto-Profil a ProfiAuto zdôrazňujú, že pandémia nám taktiež pripomenula význam „mäkkých zručností“. Komunikácia, podpora, spolupráca – všetky tieto hodnoty sa osvedčili v praxi a ukázali, že za nimi stoja v prvom rade ľudia. Kontakty a vzťahy s partnermi sa momentálne udržiavajú vďaka technologickým vymoženostiam, a preto vznikol cyklus virtuálnych stretnutí a webinárov.

Využite balíček školení ProfiAuto – orientácia na rozvoj

Ponúkajú desiatky vzdelávacích podujatí pre partnerské predajne a poskytovateľov služieb, vrátane technických, produktových a marketingových školení. Na trhoch ako sú Slovensko či Česká republika, už môžu autoservisy využívať program „Virtuálny autoservis“, ktorý spája prezentáciu modelovej dielne s rozšírením kompetencií automechanikov cez internet.

Organizujú aj unikátny tréningový cyklus ProfiRacing Cup – prvý takýto projekt v našom odvetví, ktorý kombinuje bohaté skúseností s adrenalínom na pretekárskej dráhe.

Získajte nových zákazníkov – poznávacou značkou spoločnosti ProfiAuto sú inovatívne marketingové aktivity, ktoré sa priamo odrážajú v počte zákazníkov v predajniach a veľkoobchodoch, ako aj na servisných miestach. V rámci siete organizujejú automobilový veľtrh ProfiAuto Show, podujatie PitStop – bezplatné kontroly technického stavu vozidla, ako aj mnoho ďalších akcií pre vodičov.

Navštivte stránky: www.profiauto.info

Články o spoločnosti:

Nový výkonný ředitel ve firmě Moto-Profil

Firma Moto-Profil, polský distributor autodílů, který působí v České republice a na Slovensku prostřednictvím sítě ProfiAuto, zveřejnila zprávu o jmenování nového výkonného ředitele.

Víťazom súťaže „Kalendár roka 2022“ sa stala firma ProfiAuto Hot News

Víťazom súťaže „Kalendár roka 2022“ sa stala firma ProfiAuto

Spoločnosť ProfiAuto obhájila titul z predchádzajúcich rokov a vyhrala súťaž o najlepší kalendár pre rok 2022.

Soutěž o titul „Nejlepší kalendář roku 2022“ je zde! Kdo jej získá? Súťaž

Soutěž o titul „Nejlepší kalendář roku 2022“ je zde! Kdo jej získá?

Téměř jsme doklopýtali do konce roku 2021. Pomalu tedy přichází období rekapitulace a hodnocení uplynulého roku. Než se do toho ale v redakci pustíme, chceme se soustředit na něco více zábavnějšího. A tím je oblíbená soutěž/anketa o nejlepší kalendář následujícího roku. Máme pro vás velký výběr!

Viac