SWAG

SWAG

SWAG

Best Choice for Spare Parts! Značka SWAG je verná heslu – náš zákazník, náš pán. Medzinárodne uznávaná značka poskytuje viac ako 25.000 originálnych kvalitných náhradných dielov pre všetky nemecké a takmer všetky európske značky automobilov. Hlavnými skupinami produktov sú diely riadenia a odpruženia, rovnako ako riadenia motora.

Vďaka 60-ročným skúsenostiam je SWAG jedným z popredných svetových partnerov na aftermarkete. Jednoduchá dostupnosť na sklade a krátke dodacie lehoty zaručujú zákazníkom po celom svete optimálne služby. Celý rad dielov je predmetom prísnej kontroly kvality, ktorá často presahuje špecifikácie výrobcu. Spoločnosť SWAG poskytuje tiež technické návody, aby inštalácia dodaných komponentov bola čo najjednoduchšia.

Články o spoločnosti:

SWAG: Chýbajúci článok

Reťazový systém, ktorý spája vačkový hriadeľ s kľukovým hriadeľom a poháňa ďalšie súčasti motora, sa osvedčil už pred mnohými rokmi u rôznych výrobcov vozidiel, hlavne u BMW. Niektoré motory s týmto systémom sú však známe svojimi častými poruchami a motor N47 je jedným z nich.

Menšie trenie + nižšia hmotnosť = menšia spotreba paliva a nižšie emisie

Tento jednoduchý vzorec je dominantnou témou pri vývoji automobilových dielov, pričom jedným z hlavných cieľov je zníženie trenia a hmotnosti tradičnej pohonnej jednotky – spaľovacieho motora. Spaľovací motor v poslednej dobe zaznamenal výrazné zníženie objemu valcov, ale napriek tomu sa u neho podarilo zvýšiť účinnosť a výkon vďaka použitiu inovatívnych technológií ventilového rozvodu, palivového systému a satia, čo je dané rastúcimi […]

Na Seate Ibiza nič nefunguje

S príchodom systému riadenia motora sa predpokladá, že väčšina problémov s chodom motora je skôr elektrického než mechanického pôvodu, hlavne pokiaľ to signalizujú výstražné kontrolky systému riadenia motora. Nie vždy je to však pravda.

Ford Kuga – Výmena rozvodového remeňa

Pravidelná výmena rozvodového remeňa je nevyhnutným úkonom, ktorý sa vykonáva z toho dôvodu, aby nedošlo k jeho zlyhaniu, a tým vážnemu poškodeniu motora. Intervaly výmeny sa však v priebehu rokov značne predĺžili vďaka zdokonaleniu materiálov remeňa a konštrukcii systému. V dôsledku toho by táto rutinná výmena mala byť považovaná za kompletný servis rozvodového remeňového systému, […]

Viac