Obchodná oblasť Bosch Two-Wheeler & Powersports naďalej naberá na otáčkach

, 12 novembra 2018, 14:53

Bosch Two-Wheeler & Powersports si ďalej drží rastový kurz: v roku 2018 by mal predaj oproti minulému roku vzrásť o viac ako 20 percent.

Bosch Two-Wheeler & Powersports naďalej naberá na otáčkach
Obrázek: Bosch

Obchodná oblasť Bosch Two-Wheeler & Powersports naďalej napreduje. Predpokladá sa, že predaj v tejto oblasti za rok 2018 vzrastie oproti minulému roku až o 20 percent. Podľa odhadov spoločnosti Bosch tak predaje obchodnej oblasti porastú dvakrát rýchlejšie ako samotný trh. Priblížia sa tak k cieľu jednej miliardy eur v roku 2020, generované asistenčnými a pohonnými systémami a systémami elektrifikácie a konektivity.

Najdôležitejším trhom v tejto oblasti je pre Bosch India, kde spoločnosť ponúka pohonné a bezpečnostné riešenia pre motocykle. Bosch navyše ďalej investuje do stále rastúceho trhu. Okrem Indie a Číny patrí k celosvetovo najrelevantnejším trhom juhovýchodná Ázia. Z tohto dôvodu tam spoločnosť Bosch založila vlastný tým, aby mohla ešte lepšie plniť požiadavky miestneho trhu.

Bosch pokračuje vo svojich investíciách do technológií pre motocykle a vozidlá Powersports, čím chce dosiahnuť vedúce postavenie na trhu,“ hovorí Dr. Dirk Hoheisel, člen predstavenstva spoločnosti Robert Bosch GmbH.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!