FERDUS: Štetce na montážne pasty k objednávke zadarmo

14 septembra 2023, 9:55 Akcia ukončená

Ku komu neodmysliteľne na jeseň patrí štetec? Určite k maliarom, ktorí by nemohli vytvoriť nezabudnuteľné obrazy hýriace žiarivými farbami plenéru. Ale aj do pneuservisu, aj keď z podstatne menej romantických a naopak výrazne viac praktických dôvodov. Samozrejme – blíži sa prezúvacia sezóna. A tá sa bez štetca skrátka nezaobíde. Akcia FERDUS platí od 14. 9. do 20. 9. 2023 alebo do vypredania zásob.

Nakúpte dve montážne pasty z vlastnej výroby FERDUS a jedného krásneho chlpáča dostanete ako darček. A nejedná sa o žiadnu handru na palici. Rukoväť z poctivého dreva, optimálne zahnutá hlava a bohatý vlas; skrátka pomocník, ako sa pristane a patrí.

Platí pre nasledujúce pasty:

  • MONTI – univerzálna
  • FERMONT RED – pre kolesá nákladných áut, EM/OTR strojov apod.
  • MONTI SEAL – s vysokou utesňovacou schopnosťou
  • FERMONT BLUE – pre kolesá osobných áut, LUV, moto, cyklo

Pozn.: Ponuka platí len pri nákupe dvoch rovnakých pást s objemom 5 litrov.

Ceny sú uvedené bez DPH. Nie je možné kombinovať s inými zvýhodneniami. Ponuka nie je určená pre veľkoobchodných partnerov.

Ak máte záujem o ďalšie vybavenie pre autoservisy a pneuservisy – montážne stroje, zdviháky, materiály na opravu pneumatík, duše, vyvažovacie materiály, náradie alebo chemické produkty, kontaktujte priamo firmu FERDUS, s. r. o.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!