FERDUS: Akčné ceny na vzduchové brúsky

29 septembra 2023, 7:49 Akcia ukončená

Oprava prepichnutí a najmä prierazov je tak trochu strojarina, alchýmia i mágia zároveň. Práca hrubá, rovnako ako jemná. Jednoducho tak akurát pre zlaté ručičky. A rozhodne sa nezaobíde bez jedného z hlavných spojencov medzi náradím – brúsky. Spoločnosť FERDUS ich ponúka za špeciálne ceny od 28. septembra do 4. októbra 2023!

FERDUS: Akčné ceny na vzduchové brúsky

U v e-shope FERDUS sa spoliehajú- na trojicu vzduchom poháňaných modelov, ktoré garantujú dostatok trvalo dostupného výkonu, dlhú životnosť a tiež primeranú energetickú efektivitu. Kúsky s kódovými označeniami TG 653 a YU-DR2245KL poslúžia na jemné práce, zostávajúci pracant TG 653 B sa naopak s chuťou zahryzne napríklad aj do oceľových kordov behúňa.

Ceny sú uvedené bez DPH. Nie je možné kombinovať s inými zvýhodneniami. Ponuka nie je určená pre veľkoobchodných partnerov.

Ak máte záujem o ďalšie vybavenie pre autoservisy a pneuservisy – montážne stroje, zdviháky, materiály na opravu pneumatík, duše, vyvažovacie materiály, náradie alebo chemické produkty, kontaktujte priamo firmu FERDUS, s. r. o.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!