AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o.

AUTO KELLY SLOVAKIA, s.r.o.

Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1997 ako dcérska spoločnosť Auto Kelly, a.s.. Na aftermarketový trh s náhradnými dielmi vstúpila ako špecialista na karosársky sortiment a čoskoro sa stala dôležitým importérom a distribútorom náhradných dielov na osobné a ľahké úžitkové autá u nás. Od roku 2016 je súčasťou korporácie LKQ – najväčšieho distributora náhradných dielov a príslušenstva v Európe a Severnej Amerike.

V súčasnosti disponujeme silnou predajnou sieťou 25 vlastných predajní v SR, v ktorých poskytujeme svoje služby veľkoobchodným aj maloobchodným zákazníkom

Okrem dodávok autodielov do všetkých autoservisov ponúkame vo svojich predajniach širokú škálu autopotrieb a autodoplnkov. V našom portfóliu nájdete náhradné diely a autopríslušenstvo na vozy všetkých svetových značiek, vrátane dielov na vozidlá značky Škoda. Pre cenovo orientovaných zákazníkov bola na trh uvedená privátna značku Starline, ktorá v súčasnosti zahŕňa desiatky sortimentných skupín.

Z pohľadu motoristov je významné vytvorenie siete zmluvných servisov – Auto Kelly Autoservis. V týchto servisoch sa vykonávajú opravy vozidiel na profesionálnej úrovni s použitím najmodernejších diagnostických prístrojov a technológií. V porovnaní s autorizovanými servismi v porovnateľnej kvalite, ale za oveľa výhodnejších finančných podmienok.

Fakty o spoločnosti:

  • komplexný sortiment pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
  • 25 pobočiek na Slovensku
  • neustále sa rozširujúca sieť Auto Kelly Autoservis
  • medzinárodné know-how vďaka členstvu v LKQ Corporation

Články o spoločnosti:

Zákazníci sú centrom pozornosti: prvá konferencia spoločnosti LKQ Europe je veľkým úspechom

Spoločnosť LKQ Europe, líder na európskom aftermarketovom trhu s náhradnými dielmi pre osobné automobily, dodávky a nákladné autá, usporiadala 1.a 2. júla vo Wembley v Londýne vizionársku konferenciu vedenia, kde sa zišlo jej 250 špičkových top manažérov. Hlavným cieľom bolo vyvinúť spoločnú stratégiu na zaistenie úspechu zákazníkov v meniacom sa prostredí nezávislého aftermarketového trhu. 

Ako jednoducho vylepšiť auto pomocou diagnostiky – 3. diel

V tomto dieli technických informácií od Auto Kelly a SuperVAGu si predstavíme ďalšie možnosti praktických funkcií pre vozidlá s MQB platformou. Ukážeme si, ako aktivovať alarm, ako nastaviť možnosť zatváranie okien aj pri vypnutom zapaľovaní a dve zaujímavé funkcie pre nastavenie zrkadiel.

Ako jednoducho vylepšiť auto pomocou diagnostiky – 2. diel

V tomto diele technických informácií od Auto Kelly a SuperVAGu budeme pokračovať v predstavení ďalších možností praktických vychytávok a funkcií pre vozidlá s MQB platformou ako sú Octavia III, Fabia III, Rapid, Golf VII, Polo VI, Leon III a ďalšie vozidlá.

Ako jednoducho vylepšiť auto pomocou diagnostiky

V tomto dieli technických informácií od Auto Kelly a SuperVAGu začneme predstavovať praktické vychytávky a jednoduché funkcie pre MQB platformu, ktoré ľahko aktivujete diagnostikou a jednoducho tak vylepšíte auto.

Čo je LOGIN a Oprávnenie prístupu?

V tomto dieli technických informácií od Auto Kelly a SuperVAGu si povieme niečo o funkcii loginu alebo funkcii oprávnenia prístupu. Na čo ich potrebujeme a aký je medzi nimi rozdiel.

Viac