Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

INTER CARS Slovenská republika s.r.o. je jeden z najväčších dodávateľov náhradných dielov pre osobné aj nákladné automobily, agro, motocykle, ako aj dielenské vybavenie. Jedná sa o moderne a rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie štandardov zaručujúcich maximálnu spokojnosť zákazníkov. Na pobočky sú kladené vysoké nároky z hľadiska veľkosti objektov, skladové hodnoty a profesionality tímu. Umožňuje to tak poskytovanie kvalitného servisu, vrátane distribúcie tovaru smerom k našim partnerom po celom regióne. Existujúca sieť má v súčasnosti 24 pobočiek na Slovensku a stále sa rozširuje!

Skupina INTER CARS v Európe
INTER CARS, ako skupina pôsobiaca v Európe, sa z malej rodinnej firmy založenej v roku 1990 vypracovala aj až 5. najväčšieho hráča vo svojom segmente osobných aj nákladných vozidiel. Aktuálne spoločnosť pôsobí až v 16 krajinách a poskytuje svoje služby prostredníctvom viac než 400 pobočiek v celej Európe. Spolupráca zahŕňa minimálne 500 dodávateľov a minimálne 21.000 registrovaných odberateľov. Spoločnosť je členom významných organizácií ako ATR International AG, APRA či PROREP.

Aktuálne je INTER CARS vlastníkom a prevádzkovateľom najväčšieho a najmodernejšieho logistického centra v segmente náhradných dielov v celej Európe. ILS logistické centrum v Poľskom Zakroczyme disponuje celkovou plochou až 40.000 m² a s kapacitou 30.000 triedených položiek za hodinu, pričom takto vie operovať so spoľahlivosťou 99,9 %.

 

Články o spoločnosti:

Nová řada aditiv Motul

V současné době nabízí značka Motul sortiment olejů a maziv pro vozy všech generací. Doplnili sortiment o řadu maziv určenou pro nejnovější motory v rámci emisních norem Euro 6 i s výhledem norem Euro 7.

Skupina Inter Cars navzdory pandemii zvyšuje zisk

Vedení společnosti Inter Cars SA zveřejnilo předběžné odhadované finanční výsledky za první pololetí roku 2020. Ukazuje se, že ačkoli tržby z prodeje byly nižší než ve stejném období roku 2019, zisk společnosti se zvýšil.

Změny ve vedení firmy Inter Cars SA

Vedení společnosti Inter Cars SA informovalo o změnách ve svém složení. Dne 26. srpna 2020 obdržela společnost prohlášení Tomáše Kaštila týkající se jeho rezignace na funkci člena správní rady.

Inter Cars představujeme EVORON

EVORON – privátní značka Inter Cars. Za svou krátkou historii si vybudovala velmi úspěšné renomé na trhu turbodmychadel.

Diagnostika porúch – prekĺzavanie spojky

Prekĺzavanie spojky, ktoré sa okrem iného objavuje netypickým klopaním v oblasti komory motora, zabraňuje prenosu celého výkonu motora na kolesá. Príčiny prekĺzavania môžu byť rôzne – okrem porúch prítlačného kotúča spojky, často sa vyskytujú poruchy spojenia spojky, nesprávne nastavený zotrvačník alebo nesprávne namontovaná spojka vo vozidle. Experti ZF Aftermarket uvádzajú zoznam pokynov, ktoré Vám pomôžu diagnostikovať […]

Viac