Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

INTER CARS Slovenská republika s.r.o. je jeden z najväčších dodávateľov náhradných dielov pre osobné aj nákladné automobily, agro, motocykle, ako aj dielenské vybavenie. Jedná sa o moderne a rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie štandardov zaručujúcich maximálnu spokojnosť zákazníkov. Na pobočky sú kladené vysoké nároky z hľadiska veľkosti objektov, skladové hodnoty a profesionality tímu. Umožňuje to tak poskytovanie kvalitného servisu, vrátane distribúcie tovaru smerom k našim partnerom po celom regióne. Existujúca sieť má v súčasnosti 24 pobočiek na Slovensku a stále sa rozširuje!

Skupina INTER CARS v Európe
INTER CARS, ako skupina pôsobiaca v Európe, sa z malej rodinnej firmy založenej v roku 1990 vypracovala aj až 5. najväčšieho hráča vo svojom segmente osobných aj nákladných vozidiel. Aktuálne spoločnosť pôsobí až v 16 krajinách a poskytuje svoje služby prostredníctvom viac než 400 pobočiek v celej Európe. Spolupráca zahŕňa minimálne 500 dodávateľov a minimálne 21.000 registrovaných odberateľov. Spoločnosť je členom významných organizácií ako ATR International AG, APRA či PROREP.

Aktuálne je INTER CARS vlastníkom a prevádzkovateľom najväčšieho a najmodernejšieho logistického centra v segmente náhradných dielov v celej Európe. ILS logistické centrum v Poľskom Zakroczyme disponuje celkovou plochou až 40.000 m² a s kapacitou 30.000 triedených položiek za hodinu, pričom takto vie operovať so spoľahlivosťou 99,9 %.

 

Články o spoločnosti:

Firma Inter Cars ponúka Kumho pneumatiky

Značka pneumatík Kumho je teraz už aj v ponuke Inter Cars.

Pobočka Inter Cars Lučenec v nových priestoroch

Zákazníci lučeneckej pobočky Inter Cars sa môžu od 6.7. tešiť novým, modernejším priestorom.

Inter Cars: Nová rada brzdových dielov značky ABE

ABE, jedna z privátnych značiek segmentu bŕzd Inter Cars rozširuje svoje portfólio o radu Performance.

Skupina Inter Cars nadále zvyšuje obrat

V květnu 2021 zaznamenala skupina Inter Cars tržby ve výši 978 milionů PLN, což představuje meziroční nárůst o 37 %. Dařilo se také české i slovenské pobočce.

Firma Inter Cars vyšla z roku 2020 se ziskem vyšším o 46 %

Skupina Inter Cars SA oznámila předběžné finanční výsledky za rok 2020. I přes pandemii zaznamenala vysoký nárůst výnosů a zisku.

Viac