Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

Inter Cars Slovenská republika s.r.o.

INTER CARS Slovenská republika s.r.o. je jeden z najväčších dodávateľov náhradných dielov pre osobné aj nákladné automobily, agro, motocykle, ako aj dielenské vybavenie. Jedná sa o moderne a rýchlo sa rozvíjajúcu spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie štandardov zaručujúcich maximálnu spokojnosť zákazníkov. Na pobočky sú kladené vysoké nároky z hľadiska veľkosti objektov, skladové hodnoty a profesionality tímu. Umožňuje to tak poskytovanie kvalitného servisu, vrátane distribúcie tovaru smerom k našim partnerom po celom regióne. Existujúca sieť má v súčasnosti 24 pobočiek na Slovensku a stále sa rozširuje!

Skupina INTER CARS v Európe
INTER CARS, ako skupina pôsobiaca v Európe, sa z malej rodinnej firmy založenej v roku 1990 vypracovala aj až 5. najväčšieho hráča vo svojom segmente osobných aj nákladných vozidiel. Aktuálne spoločnosť pôsobí až v 16 krajinách a poskytuje svoje služby prostredníctvom viac než 400 pobočiek v celej Európe. Spolupráca zahŕňa minimálne 500 dodávateľov a minimálne 21.000 registrovaných odberateľov. Spoločnosť je členom významných organizácií ako ATR International AG, APRA či PROREP.

Aktuálne je INTER CARS vlastníkom a prevádzkovateľom najväčšieho a najmodernejšieho logistického centra v segmente náhradných dielov v celej Európe. ILS logistické centrum v Poľskom Zakroczyme disponuje celkovou plochou až 40.000 m² a s kapacitou 30.000 triedených položiek za hodinu, pričom takto vie operovať so spoľahlivosťou 99,9 %.

 

Články o spoločnosti:

Náhradní díly do motorů Caterpillar dostupné v Inter Carsu

Motory Caterpillar jsou velmi oblíbené pohonné jednotky ve stavebnictví a zemědělství. Používají se také v průmyslových odvětvích zabývajících se výrobou energie a v námořním průmyslu. Aktuálně je nabídka dílů motorů Caterpillar firmy IPD Parts k dispozici také u společnosti Inter Cars.

Kdo získá titul „Nejlepší kalendář roku 2021“? Dôležité

Kdo získá titul „Nejlepší kalendář roku 2021“?

Další, tentokrát velmi podivný rok 2020 je za námi a my opět přinášíme soutěž o nejlepší kalendář roku. Vybírat lze z různých kalendářů distributorů i výrobců.

Nový dodavatel dílů pro autobusy a zemědělské stroje v Inter Carsu

Segment náhradních dílů pro autobusy a agro se ve společnosti Inter Cars rozšířil o dalšího dodavatele. V druhé polovině roku 2020 do nabídky distributora přibyl sortiment italské společnosti Smat Nord.

Purro – novinka medzi privátnymi značkami Inter Cars

Pod značkou Purro spoločnosti Inter Cars nájdete širokú škálu vysoko kvalitných filtrov pre osobné a nákladné vozidlá. V roku 2021 sa vo výrobných závodoch plánuje vyrobiť viac ako 35 miliónov kabínových, olejových, vzduchových, hydraulických a palivových filtrov. Hlavné výrobné miesto sa nachádza v Poľsku a USA.

Kalendář Inter Cars 2021 v tisku!

Společnost Inter Cars zveřejňuje kalendář pro rok 2021. Kalendáře budou k dispozici v průběhu prosince na pobočkách.

Viac