PitStopy ProfiAuto opäť štartujú

18 marca 2019, 14:32

Prvé tohtoročné akcie pre vodičov pod názvom PitStop sa uskutoční v Bardejove, v Košiciach a v Michalovciach. Ide o servisné prehliadky, na ktorých si vodiči môžu dať skontrolovať svoje vozidlo profesionálnymi mechanikmi zdarma. Sériu akcií pre vodičov pripravuje sieť nezávislých autoservisov a predajcov autodielov ProfiAuto v spolupráci s mediálnym partnerom, našou spoločnosťou MotoFocus.

PitStop ProfiAuto

Bezplatná kontrola vozidiel bude prebiehať vo štvrtok 21. marca od 10. do 16. hodiny pri predajni OC STOP SHOP v Bardejove, v piatok 22. marca od 10. do 16. hodiny pri predajni OC Zemplín v Michalovciach a v sobotu 23. marca od 10. do 16. hodiny pri predajni OC Cassovia v Košiciach.

Vodiči si na PitStope budú môcť nechať skontrolovať stav klimatizácie, nastavenie svetiel, prevádzkových kvapalín, stav akumulátora, tlak v pneumatikách alebo urobiť diagnostiku motora.

Tohtoročná séria servisných prehliadok bude obohatená o výhodné ponuky pre vodičov a rôzne zľavy na služby v sieti ProfiAuto servisov.

Pripravujeme sa na väčší nápor vodičov, preto sme posilnili tím mechanikov, ktorí budú môcť vodičov obslúžiť rýchlejšie. Zameriame sa takisto na nové ročníky automobilov a elektromobily,” informuje Jindřich Krejčí, riaditeľ projektu ProfiAuto.

Minulé ročníky ukázali, že takmer žiaden automobil nie je bez poruchy, ak sa vychádza z priemerného veku vozidla, ktoré PitStop navštívi. Medzi najčastejšie poruchy patrí nastavenie svetiel, úniky kvapalín, elektrina, nabíjanie a vek pneumatík. Nedostatky boli zistené takisto u nových automobilov.

Pravidelné bezpečnostné akcie PitStop organizuje ProfiAuto na Slovensku a v Českej republike od roku 2016 v spolupráci so svojimi partnermi, predajcami náhradných dielov a príslušenstva.

Na PitStope v Bardejove sa podieľajú servisy: Autošport VP, s.r.o., Hlavná 99, 086 41 Raslavice; Radoslav Zákutný – Z-fam auto, Duklianska 9, 085 01 Bardejov; Andrej Paľuv – Danpal, Kacvinského 17, 085 01 Bardejov a Autoservis TA-MI, s.r.o. , Prešovská 539, 087 01 Giraltovce.

Na PitStope v Michalovciach sa podieľajú servisy: Ing. Jozef Petriga – Autopartner, Športová 23A, 071 01 Michalovce; Autocentrum MŠ, s.r.o., Zalužice 330, 072 34 Zalužice.

Na PitStope v Košiciach sa podieľajú servisy: Peter Bittó BM-AUTO, Byster 188, 044 41 Sady nad Torysou; GaJ.s, s.r.o., Nižný Klátov 222, 044 12 Nižný Klátov; FEDcar, s.r.o., Kokšov-Bakša 304, 044 13 Kokšov-Bakša.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!