Mewa prekračuje kanál La Manche: Servis čistiacich utierok odteraz aj v Anglicku

26 augusta 2019, 10:06

Mewa pokračuje v rozširovaní svojho vedúceho postavenia na trhu v Európe. Poskytovateľ textilných služieb ponúka svoj servis čistiacich utierok odteraz aj v Anglicku. Novinkou je aj predajná stratégia pre britský trh. Po prvýkrát si môžu zákazníci objednať čistiace utierky na internete. 

Mewa ponúka svoj servis čistiacich utierok odteraz aj v Anglicku. Nové sídlo podniku sa nachádza v Birminghame. Poskytovateľ textilných služieb je teda aktívny už v 21 európskych krajinách.

Mewa odteraz aj v Anglicku

„Vstup na trh v Anglicku pre MEWA znamená veľa,“ hovorí Elena Holanová, konateľka MEWA Textil-Service SR s.r.o. „Na jednej strane stále pokračujeme v raste a budujeme si úlohu lídra v brandži. Na druhej strane podnikáme nové kroky v oblasti digitalizácie. Vytvárame digitálne služby, aby sme mohli svojim zákazníkom ponúknuť pridanú hodnotu.“

Po prvýkrát si môžu zákazníci požadované čistiace utierky objednať v online shope. Pri výbere a objednávaní produktov pomáha zákazníkom navigátor „the cloth finder“. S ním sa dá ľahko zistiť, ktoré čistiace utierky budú tie pravé. Online nástroj položí niekoľko otázok o type nečistôt a požadovaného čistiaceho výkonu. Navrhnuté služby si potom možno rovno rezervovať.

Internetový obchod je k dispozícii zatiaľ len v Anglicku. V priebehu roka sa plánuje zavedenie podobného online shopu aj v Španielsku a Maďarsku.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!