Nový Glasurit 151-170 SD UV základový plnič šedý

5 septembra 2019, 15:49

Malé a stredné poškodenia patria v súčasnej dobe v autoservisoch a lakovniach k najčastejším opravám. Produktom Glasurit 151-170 SD UV základový plnič šedý majú odteraz lakovníci k dispozícii osvedčený produkt, a to v spreji, ktorý robí opravu predovšetkým drobných poškodení ešte viac hospodárnejšou.

Nový Glasurit 151-170 SD UV základový plnič šedýTento UV základový plnič v spreji sa dodáva pripravený na použitie a je rýchlo po ruke vždy vtedy, keď sa musia malé plochy pripraviť na lakovanie. Tým lakovníci získavajú flexibilitu a šetria svoj čas, nakoľko už nie je potrebná príprava a čistenie striekacej pištole.

UV základový plnič v spreji ponúka vďaka svojmu rýchlemu a jednoduchému procesu tie isté vlastnosti aké má Glasurit 151-170 UV základový plnič šedý. Zabezpečuje veľmi dobrú odolnosť voči korózii a prvotriedny stav vrchného laku. Má vynikajúcu priľnavosť na kovoch a plastoch a tým je ideálnym predpokladom na opravu malých a stredných poškodení, ktoré schnú pomocou žiarenia UV-A lampy. Tento typ sušenia je mimoriadne efektívny a garantuje to, že plastové diely nemenia svoj tvar, nakoľko pri tomto sušení už nevzniká teplo.

Glasurit 151-170 SD UV základový plnič šedý je súčasťou perfektného procesu, ktorý vyvinul Glasurit. Pomocou neho dokážu autoservisy a lakovne dosiahnuť s maximálnou efektívnosťou dokonalý výsledok – a tým sa nastriekanie sprejom stáva profitujúcim.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!