Spoločnosť AUTO KELLY rozšírila sortiment o litrové balenia PRO-TEC

17 februára 2020, 11:37

Produkty PRO-TEC sú zamerané na údržbu a opravu v automobilovom sektore. Avšak nepoužívajú sa iba v spojení s automobilmi, ale tiež v oblasti priemyslu, motocyklov, servisnej techniky a nákladnej, železničnej či autobusovej.  

Litrové balenia PRO-TEC

Vývoj a výroba produktov sa vykonáva na najvyššej úrovni a je neustále prispôsobovaná komplexnejšej technológií vozidiel a rastúceho dopytu automobilového inžinierstva. Produkty sú testované a certifikované vládou kontrolovaným inštitútom (TÜV). Vďaka mnohoročným skúsenostiam a spolupráci s automobilovým priemyslom sú produkty PRO-TEC celosvetovo považované za unikátne. Sú overené praxou a dôrazne odporúčané špičkovými odborníkmi.

Produkty sú testované a vyvíjané z dôvodu neustále sa meniacich technológií v automobilovom priemysle, aby bola dosiahnutá optimálna schopnosť výkonu všetkých benzínových, dieselových a hybridných motorov. Práve teraz Vám spoločnosť AUTO KELLY prináša ekonomické litrové balenie PRO-TEC z produktovej rady pre motor, benzínový, dieselový palivový systém, pre LPG a DPF.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!