Kalendár ProfiAuto 2021: Pestrosť farieb automobilovej branže

30 novembra 2020, 13:26

Náhradné diely, krásne ženy, umenie a zábava s grafikou a farbou. Už čoskoro partneri, spolupracovníci a fanúšikovia značky ProfiAuto obdrží kalendár 2021. Každý rok značka prekvapuje výnimočnými, modernými návrhmi. Tentoraz bol tento efekt dosiahnutý vďaka sústredeniu sa zakaždým na vybranej, výraznej farbe.

Farebný kalendár ProfiAuto 2021 ukazuje pestrosť farieb servisného sveta. Každý list uvádza náhradné diely ponorené do živých farieb, oi. brzdové kotúče, turbodúchadlo alebo filter. V stredu výnimočných návrhov sa ocitli modelky. Celok dopĺňa využitie moderných grafických techník.

“Naše kalendáre vznikajú v tvorivej atmosfére. Nedovoľujeme, aby tlak, spôsobený každoročným projektom, potlačil našu kreativitu. Tentoraz sme ukázali pestrosť farieb servisného sveta. Paweł Cieśliński, vedúci nášho grafického oddelenia a náš fotograf, to poňal doslova a spojil najvyšší výkon servisov so svojím dokonalým umeleckým výkonom. Výsledkom sú jedinečné fotografie nadväzujúce na najpopulárnejšie grafické trendy. Na listoch kalendára sa prezentuje všetko, čo v tomto projekte nemohlo chýbať, to znamená náhradné diely a krásne modelky,” hovorí Jindřich Krejčí.

Kalendár ProfiAuto 2021 bol vytlačený v 7.000 exemplároch, z toho vyše 5.000 dostanú partneri, zákazníci a fanúšikovia značky.

Materiál “making of” z fotenia do kalendára možno pozrieť tu:

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!