Hydraulické filtre Febi pre spojky typu Haldex

27 júla 2022, 14:12

Rad hydraulických filtrov febi sa nedávno rozšíril o nové položky určené pre najnovšiu generáciu spojok Haldex. Spoločnosť febi teraz ponúka kompletný sortiment filtrov pre spojky Haldex generácie I až IV. Sú navrhnuté a vyrobené tak, aby spĺňali požiadavky na OE kvalitu a špecifikácie výrobcu.

Hydraulický filter febi 177922
Hydraulický filter spojky Haldex obj. č. 177922

Po zavedení nových filtrov ponúka teraz portfólio spoločnosti febi pokrytie pre viac ako 650 modelov vozidiel s pohonom všetkých kolies, čo v Európe predstavuje viac ako štyri milióny vozidiel.

Súčasťou sortimentu febi je tiež nástroj pre demontáž filtra, ktorý je nutné meniť podľa odporúčaných intervalov, aby sa zachovala dlhá životnosť spojky. Tento kľúč umožňuje vybrať obal olejového filtra spojky Haldex z diferenciálu, pričom ho možno použiť v 115 prípadoch.

Kľúč na demontáž hydraulického filtra febi 177528
Kľúč na demontáž hydraulického filtra obj. č. 177528

Treba mať na pamäti, že spojka Haldex vyžaduje špeciálny olej, ktorý má teraz febi tiež k dispozícii. Ide o špeciálny výrobok vyvinutý výhradne pre toto použitie.

Oleje pre Haldex febi

Spoľahnite sa na náhradné diely febi v kvalite zodpovedajúcej OE. Kompletný sortiment dielov spoločnosti bilstein group a viac technických informácií nájdete v online katalógu na adrese: www.partsfinder.bilsteingroup.com.

Značka febi je súčasťou skupiny bilstein, ktorá zastrešuje niekoľko ďalších silných značiek. Viac informácii je k dispozícii na adrese: www.bilsteingroup.com.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!