Pneumatiky Efficientgrip Performance 2 získali najlepšiu známku v teste ADAC

9 marca 2023, 10:14

Pneumatiky Goodyear EfficientGrip Performance 2 získali najvyššie hodnotenie v jubilejnom 50. teste letných pneumatík autoklubu ADAC.

Pneumatiky Efficientgrip Performance 2Testovací vodiči ich popisujú ako „nesmierne dobre vyvážené“, čo znamená, že sa správajú predvídateľne a dávajú vodičom sebaistotu pri jazde za všetkých možných podmienok. Najlepšie boli hodnotené aj v kritériu opotrebovania behúňa a patrili medzi najlepšie pri hodnotení účinnosti.

Kritériá testu po novom zahŕňajú aj hodnotenie „ekologickej vyváženosti“, ktoré sa na celkovom skóre podieľa 30 percentami. Je súčasťou bloku kritérií „bezpečnosť jazdy“.

Pneumatiky Goodyear EfficientGrip Performance 2 pomáhajú vodičom dôjsť ďalej a zároveň im poskytujú vysokú úroveň výkonnosti, vrátane štítkovej hodnoty A priľnavosti na mokrom povrchu. Ponúkajú o pôsobivých 50 percent dlhší kilometrový výkon než ich predchádzajúce generácie2 a o 20 percent dlhšie ako najbližšie umiestnené konkurenčné testované pneumatiky3. EfficientGrip Performance 2 sú vybavené najnovšími technológiami značky Goodyear pre lepšie brzdné vlastnosti na mokrom povrchu a stabilitu na suchom povrchu.

Sonia Leneveu, riaditeľka marketingu osobných pneumatík Goodyear v Európe, uviedla: „Sme veľmi hrdí na to, že pneumatiky EfficientGrip Performance 2 získali najvyššie hodnotenie práve v teste ADAC ’50 rokov – 50 pneumatík‘. Ide o jeden z najkomplexnejších testov v celom odvetví pneumatík a umiestnenie na jeho prvom mieste je dôkazom neúnavnej práce všetkých zamestnancov spoločnosti Goodyear, ktorej výsledkom je skutočne špičkový produkt.“

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!