AUTO-MOTO RS, s.r.o.

AUTO-MOTO RS, s.r.o.

http://eshop.automotors.sk/uvodna-strana/

Firma AUTO-MOTO RS bola založená v roku 1994 ako maloobchodná prevádzka na predaj auto dielov značky Škoda. V nasledujúcich rokoch sa naša spoločnosť dynamicky rozvíjala, až sa stala popredným distribútorom náhradných dielov pre automobily VW group v rámci strednej Európy.

Začiatkom nového milénia sme sa stali dovozcom a distribútorom značiek VIKA Parts, DPA a neskôr aj originálnych dielov Borsehung Germany. Dnes tvorí náš sortiment tisíce položiek, ktoré pravidelne rozširujeme podľa dopytu trhu. Našimi pravidelnými závozmi denne dodávame tovar na pult stoviek zákazníkov. Medzi našich spokojných zákazníkov patrí väčšina popredných distribútorov aftermarketových dielov nielen v Česku a na Slovensku, ale dnes už po celej Európe.

Náhradné diely predávané pod značkou Vika auto parts sa vyznačujú stabilnou kvalitou a dostupnou cenou. Táto značka si za posledných 20 rokov vybudovala svoje miesto na trhu s náhradnými dielmi v celej Európe. Všetky diely podliehajú prísnej kontrole a medzinárodným certifikátom kvality.

Značka DPA sa zameriava najmä na karosárske časti automobilov. Vyniká výbornou kvalitou a širokým sortimentom. Za posledných 20 rokov zaujala stabilné miesto na európskom trhu s karosárskymi dielmi. Značka DPA podlieha prísnym normám európskeho trhu ako aj homologizácii.

Pod značkou Borsehung sa distribuujú výlučne originálne diely svetových výrobcov. Na všetky diely Borsehung poskytuje výrobca 4 ročnú záruku, čo ešte viac umocňuje vysokú dôveru spotrebiteľov v túto značku.

Všetky tri nami dodávané značky sú zároveň certifikovaným dodávateľom dát Tec-Doc.

Články o spoločnosti:

Nové produkty v ponuke AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS rozširuje sortiment náhradných dielov ako sú nádržky vyrovnávacie, otoče, servočerpadlá, tlmiče a iné.

Novinky v ponuke AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS pripravila pre svojich klientov v 13. týždni novinky v ponuke.

Novinky AUTO-MOTO RS pre 12. týždeň

AUTO-MOTO RS ponúka novinky naskladnené v 12. týždni. V prílohe nájdete mix rôznych produktov, ako pre podvozok, tak aj pre motorové časti.

AUTO-MOTO RS novinky v 10. týždni

Firma AUTO-MOTO RS pripravila prehľad noviniek v 10. týždni.

Prvé marcové novinky AUTO-MOTO RS

V prvom marcovom týždni uvádza firma AUTO-MOTO RS na trh nasledovné novinky.

Viac