AUTO-MOTO RS, s.r.o.

AUTO-MOTO RS, s.r.o.

http://eshop.automotors.sk/uvodna-strana/

Firma AUTO-MOTO RS bola založená v roku 1994 ako maloobchodná prevádzka na predaj auto dielov značky Škoda. V nasledujúcich rokoch sa naša spoločnosť dynamicky rozvíjala, až sa stala popredným distribútorom náhradných dielov pre automobily VW group v rámci strednej Európy.

Začiatkom nového milénia sme sa stali dovozcom a distribútorom značiek VIKA Parts, DPA a neskôr aj originálnych dielov Borsehung Germany. Dnes tvorí náš sortiment tisíce položiek, ktoré pravidelne rozširujeme podľa dopytu trhu. Našimi pravidelnými závozmi denne dodávame tovar na pult stoviek zákazníkov. Medzi našich spokojných zákazníkov patrí väčšina popredných distribútorov aftermarketových dielov nielen v Česku a na Slovensku, ale dnes už po celej Európe.

Náhradné diely predávané pod značkou Vika auto parts sa vyznačujú stabilnou kvalitou a dostupnou cenou. Táto značka si za posledných 20 rokov vybudovala svoje miesto na trhu s náhradnými dielmi v celej Európe. Všetky diely podliehajú prísnej kontrole a medzinárodným certifikátom kvality.

Značka DPA sa zameriava najmä na karosárske časti automobilov. Vyniká výbornou kvalitou a širokým sortimentom. Za posledných 20 rokov zaujala stabilné miesto na európskom trhu s karosárskymi dielmi. Značka DPA podlieha prísnym normám európskeho trhu ako aj homologizácii.

Pod značkou Borsehung sa distribuujú výlučne originálne diely svetových výrobcov. Na všetky diely Borsehung poskytuje výrobca 4 ročnú záruku, čo ešte viac umocňuje vysokú dôveru spotrebiteľov v túto značku.

Všetky tri nami dodávané značky sú zároveň certifikovaným dodávateľom dát Tec-Doc.

Články o spoločnosti:

Nové produkty u AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS představuje nové díly ve své nabídce.

Nové NOx senzory v nabídce AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS představuje novinky ve své nabídce, tentokrát v oblasti NOx senzorů.

Nový sortiment v nabídce AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS představuje nové produkty ve svém sortimentu.

Nové produkty v nabídce AUTO-MOTO RS

Firma AUTO-MOTO RS představuje nově zařazené produkty do své nabídky.

Firma AUTO-MOTO RS zařadila novinky do nabídky

Firma AUTO-MOTO RS představuje rozšíření ve své nabídce.

Viac