Aktualizácia diagnostiky HELLA GUTMANN

22 marca 2017, 13:58

HELLA GUTMANN Solutions pre Vás pripravila špeciálnu ponuku, kedy si za jednorazový poplatok 200 Eur môžete dokúpiť všetky chýbajúce aktualizácie naraz a Vaše zariadenie bude plne aktualizované na najnovšiu verziu softwaru.

K jednorázovému poplatku si dokoupíte aktualizaci na dalších 12 měsíců, aby Vaše zařízení bylo připravené i na ty nejnáročnější úkoly a nejmodernější technologie nových automobilů.

S aktuální verzí softwaru 50 budete mít nové informace např. k automobilům Škoda: Fabia (54, NJ), Octavia (5E, 1Z), Rapid (NH), Roomster (5J), Superb (3V), Yeti (5L) nebo ke stále více oblíbeným automobilům Hyundai: i10, i20, i40, ix20, Genesis, Santa Fe, Sonata, Tucson (II). Diagnostiky mega macs od Hella Gutmann Solutions toho ale umí ještě mnohem víc, tak využijte možnost mít všechny aktuální informace ve Vašem servisu ještě dnes.

Podrobné informace u partnerských velkoobchodů (ELIT SK, Homola SK, Trost SK).

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Asistenčné systémy spojené s radarom a kamerou
Asistenčné systémy spojené s radarom a kamerou

Veľká časť prémiových technológií bola dlhú dobu určená len pre najdrahší segment vozidiel a časť z nich nikdy nenašla cestu do strednej alebo nižšej triedy automobilov. To ale nie je prípad kamier a radarov. Snáď každý v poslednom období zaznamenal reklamnú kampaň automobiliek, ktoré vybavujú LED adaptabilnými svetlomety aj malé mestské vozidlá.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!