Aktualizácia diagnostiky HELLA GUTMANN

, 22 marca 2017, 13:58

HELLA GUTMANN Solutions pre Vás pripravila špeciálnu ponuku, kedy si za jednorazový poplatok 200 Eur môžete dokúpiť všetky chýbajúce aktualizácie naraz a Vaše zariadenie bude plne aktualizované na najnovšiu verziu softwaru.

K jednorázovému poplatku si dokoupíte aktualizaci na dalších 12 měsíců, aby Vaše zařízení bylo připravené i na ty nejnáročnější úkoly a nejmodernější technologie nových automobilů.

S aktuální verzí softwaru 50 budete mít nové informace např. k automobilům Škoda: Fabia (54, NJ), Octavia (5E, 1Z), Rapid (NH), Roomster (5J), Superb (3V), Yeti (5L) nebo ke stále více oblíbeným automobilům Hyundai: i10, i20, i40, ix20, Genesis, Santa Fe, Sonata, Tucson (II). Diagnostiky mega macs od Hella Gutmann Solutions toho ale umí ještě mnohem víc, tak využijte možnost mít všechny aktuální informace ve Vašem servisu ještě dnes.

Podrobné informace u partnerských velkoobchodů (ELIT SK, Homola SK, Trost SK).

Související články

Asistenčné systémy spojené s radarom a kamerou
Asistenčné systémy spojené s radarom a kamerou

Veľká časť prémiových technológií bola dlhú dobu určená len pre najdrahší segment vozidiel a časť z nich nikdy nenašla cestu do strednej alebo nižšej triedy automobilov. To ale nie je prípad kamier a radarov. Snáď každý v poslednom období zaznamenal reklamnú kampaň automobiliek, ktoré vybavujú LED adaptabilnými svetlomety aj malé mestské vozidlá.

Komentáre

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!