Nová značka repasovaných dielov – Deitermann

24 apríla 2017, 14:30

Od mája sa na trhu objavia nové, profesionálne repasované diely – Ditermann. Na začiatku bude možné pod touto značkou kúpiť továrensky repasované kompresory klimatizácie. Produkty bude možné zakúpiť v predajnej sieti firmy Inter Cars.

Pod novou značkou Ditermann najdete výrobky vysoké kvality za rozumnou cenu. Výrobky podléhají profesionální repasi v továrně Lauber v Słupsku.

„Kompresor po tovární repasi je plně funkční díl, připravený k okamžité montáži. Naše firma repasuje pouze kompresory uznávaných originálních výrobců, a proto jsme si po repasi jisti jeho kvalitou a poskytujeme na něj plnohodnotnou záruku,“ řekl Dawid Kowalewicz, výrobní ředitel v słupské továrně Lauber.

Kompresory, které v krabici dorazí zákazníků, jsou již napuštěné olejem a připraveny k montáži. Výrobce na díly poskytuje dvouletou záruku. Nejpopulárnější reference a převodníky najdete v tabulce XLS.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Vstrekovače Common Rail – pozrite sa na ich konštrukciu
Vstrekovače Common Rail – pozrite sa na ich konštrukciu

Technológia Common Rail (CR) dobyla svet už pred niekoľkými rokmi. Dnes je ťažké nájsť auto s dieselovým motorom, ktorý je vybavené iným systémom vstrekovania paliva. Kľúčom k správnej práci pohonné jednotky sú fungujúce vstrekovače CR.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!