Valeo rozširuje ponuku elektronického ovládania okien

25 apríla 2017, 15:02

Vývoj rady mechanizmov ovládanie okien je výsledkom novej stratégie – Zverte sa odborníkovi. Úlohou špecialistov nie je dodávať len tovar, ale predovšetkým komplexné riešenie. Preto najväčšie jednorazové rozšírenie ponuky Valeo v tomto zmysle zahŕňa tri hlavné druhy mechanizmov: s jednou a dvoma linkami a nožnicový, čo zaisťuje pokrytie európskeho vozového parku až do 80 percent.

Novinky zahrnují:

Reference určené pro oblíbené osobní automobily jako Opel Astra H (2004>2011), Nissan Juke (2010>) a Hyundai i30 první generace (2007>2015) a pro nákladní vozidla jako Fiat Doblo (2010>) a Opel Combo (2011>). Reference určené do novějších modelů s velkým prodejním potenciálem díky popularitě: nejnovější generace Peugeotu 208 (2012>), Fordu B-Max (2012>) a Mazdy CX-5 (2012>)

Ke každé referenci z této produktové řady jsou vždy dostupné kompletní technické informace v katalogu TecDoc, montážní návod v krabici a instruktážní film na YouTube dostupný po naskenování QR kódu z balení.

Kompletní nabídka elektronického ovládání oken Valeo reaguje na rychle se měnící potřeby uživatelů, protože kromě úplných mechanizmů zahrnuje také jejich náhradní díly a motory pohybující elektricky ovládanými okny. Proto je možná také rychlejší a levnější výměna pouze poškozené součástky – místo celého zvedacího systému.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Valeo kúpilo ďalšiu spoločnosť
Valeo kúpilo ďalšiu spoločnosť

Valeo získalo všetky akcie Gestigonu, nemeckého Start-upu špecializovaného na vývoj softwaru pre spracovanie 3d obrazu v kabíne vozidla.

Ako Valeo testuje svoje senzory v mestskej prevádzke
Ako Valeo testuje svoje senzory v mestskej prevádzke

Inžinieri Valeo testujú v podmienkach mestskej dopravy laser skener ScaLa, ktoré sa vyvíja v R & D centre v Prahe.

Nová rada plochých stieračov Hydro Connect
Nová rada plochých stieračov Hydro Connect

Hydro Connect ™ je nová rada plochých stieračov určených pre nezávislý aftermarket. Tvoria ju tri sady: stieracie lišty na predné sklá, stieracie lišty zadných stieračov a stieracej lišty predných stieračov typu Upgrade, ktoré nahrádzajú tradičné skeletové riešenie. Valeo tu čerpá zo svojich rozsiahlych skúseností výrobcu originálneho vybavenia automobilov, aby poskytlo najlepšie stierače podľa aktuálnych trendov […]

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!