Nový olej Q8 Formula V Blue 0W-20 pre najmodernejšie motory koncernu VW

29 júna 2017, 10:50

Spoločnosť Q8Oils uvádza na trh syntetický Low SAPS motorový olej, určený pre motory osobných vozidiel koncernu VW spĺňajúce najnovšiu emisnú normu Euro 6 s preukázateľným znížením spotreby paliva. Motorový olej Q8 Formula V Blue 0W-20 je špeciálne vyvinutý pre motory požadujúce špecifikáciu VW 508.00 / 509.00.

Na výrobu motorového oleja Q8 Formula V Blue 0W-20 používa spoločnosť Q8Oils základové oleje vyrábané z Kuvajtské ropy, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie a najčistejšie na svete. Tento olej chráni motor proti tvorbe korózie, hrdze, peny a zároveň zariadenia znižujúce emisie výfukových plynov.

Tento olej nie je spätne kompatibilný s motorovými olejmi iných VW špecifikácií.

Viac na www.obchod.top-oil.cz.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Maziva dle chuti –  Antverpská mísírna Q8Oils
Maziva dle chuti – Antverpská mísírna Q8Oils

Za posledních pět let prošla mísírna v Antverpách zásadním multimilionovým modernizačním procesem. Pokud hovoříme o multimilionovém procesu, máme na mysli částku, kterou Q8Oils investovala do modernizace a přestavby mísírny v Antverpách. Ta dosáhla ke konci roku 2015 hodnoty 100 miliónů €, což je přibližně 2,7 miliardy Kč. K udržení kroku s přísnějšími právními předpisy v […]

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!