Nové značky v ponuke Elitu: VAICO a VEMO

30 júna 2017, 10:16

Od júna rozširuje ELIT ponuku náhradných dielov o nové značky VEMO a VAICO od zavedeného dodávateľa VIEROL. Tieto nemecké značky doplnia sortiment náhradných dielov naprieč celým sortimentom firmy ELIT, zvlášť potom dielov elektro-managementu, komponentov k automatickým prevodovkám, hadíc a motorových dielov.

Za úspěšnými značkami VEMO a VAICO stojí německá společnost Vierol, založená v roce 1977. V rychle rostoucím sortimentu je hlavním cílem společnosti nabízet díly špičkové kvality za přijatelné ceny. Firma nabízí velmi široký a někdy i specifický sortiment pokrývající přes 90 % nejrůznějších dílů napříč celým vozem.

VAICO
nabízí motorové a převodové díly. Kromě samostatných dílů jsou v nabídce také celé sady pro automatickou převodovku. V sortimentu ELIT naleznete náhradní díly jako hydraulické filtry, opravné sady k automatům, hadice, olejová čerpadla, odlučovače oleje a další motorové komponenty.

VEMO
patří k nejrychleji rostoucím specialistům na elektronické díly jako například snímače, zapalovací cívky, díly palivové soustavy a dalších komponenty.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Novinka v sortimente Elitu: Aditíva STP
Novinka v sortimente Elitu: Aditíva STP

Ponuka ELIT sortimentu Autochémia bola rozšírená o veľmi obľúbené a známe produkty značky STP (Scientifically Treated Petroleum), ktorá ponúka aditíva a prípravky na zlepšenie chodu a životnosti motorov.

Repasované prevodovky VEGE u ELITu
Repasované prevodovky VEGE u ELITu

Od prvého štvrťroku 2017 pre vás  ELIT pripravil novinku – kompletné repasované prevodovky od renomovaného európského výrobcu VEGE. ELIT je prvým a jediným z veľkých distribútorov náhradných dielov v Česku a na Slovensku, ktorý tieto diely ponúka. Prevodovky VEGE budú ponúkané formou Exchange systému s výkupom starého dielu prevodovky. Jednoznačnou výhodou je priaznivá cena a okamžitá dostupnosť z centrálneho skladu ELIT, popr. skladu VEGE […]

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!