UFI Filters sa pripojí k TEMOT International

30 apríla 2018, 14:42

Spoločnosť UFI Filters, výrobca filtračných systémov, podpísala trojročnú globálnu dohodu s Temot International na obe značky: UFI a SOFIMAT. Filtračná technológia, ktorá sa používa v OE segmente, je teraz zastúpená v medzinárodnej distribučnej sieti Temot.

UFI Filters vstúpi do portfólia jednej z najvýznamnejších sietí dodávateľov pôsobiacich na trhu s autopríslušenstvom s 75 členmi v Európe, Ázii, Amerike, Afrike a Austrálii, a to ako v segmente osobných, tak nákladných automobilov.

Partnerstvo s firmou TEMOT International prinesie potenciálne zvýšenie obratu skupiny UFI v Európe o 20% v roku 2018. To bude možné vďaka konsolidácii existujúcich dohôd a sprístupnenie kontaktov novým dodávateľom pre obe značky: UFI a SOFIMA.

Luca Betti, UFI Group Aftermarket Business Unit DirectorLuca Betti, UFI Group Aftermarket Business Unit Director, vyhlasuje:

Sme veľmi hrdí na toto nové partnerstvo. Patriace do tak prestížnej skupiny na medzinárodnej úrovni je ocenenie za angažovanosť v posledných rokoch pri budovaní Aftermarket Business Unit, ktorá je uznávaná ako predné distribučné siete. Táto spolupráca prinesie skupine UFI príležitosť významne rozšíriť pôsobenie na globálnej úrovni.

Sortiment v sieti TEMOT má viac ako 2.800 katalógových referencií značiek UFI a SOFIMA.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!