Je tu nový katalóg World Wide Work by MEWA

2 septembra 2016, 13:30

Od 1. septembra 2016 je k dispozícii nový katalóg ochranných pracovných prostriedkov MEWA – pre všetkých, ktorí sa chcú dôkladne vystrojiť do sveta práce!

Prenajať – kúpiť – nosiť

Máte radi prekvapenia? Skvelé! V novom katalógu World Wide Work by MEWA sa spája ilúzia so skutočnosťou – so zdanlivo skutočnými obrázkami, ktoré stavajú svet práce do svetla plného fantázie. Na iluzionistických maľbách na stranách kapitol spolupracoval umelecký tím FreddArt. „Obrazy, v ktorých splýva reálny a maľovaný svet, symbolizujú aj spojenie oboch našich svetov MEWA: pracovné oblečenie v systéme nájmu perfektne dopĺňa naša ponuka ochranných pracovných prostriedkov, ktoré si možno kúpiť,“ vysvetľuje Margharet Feldgiebel, obchodná riaditeľka sekcie bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci v spoločnosti MEWA, koncept stojaci za novým katalógom. „Tak môžeme našim zákazníkom čo najlepšie poradiť a môžeme ich komplexne vystrojiť.“ Na 367 stranách katalógu zákazníci nájdu všetko z ochrannej výbavy ako rukavice, topánky a oblečenie, cez softshellové bundy a doplnky až po reflexné výrobky.

Rýchlo nájsť vhodný produkt

Ktoré rukavice potrebujem na ktorú činnosť? Kde nájdem tie pravé bezpečnostné topánky pre svojich mechanikov? Vari existuje k mojim stolárskym nohaviciam aj vhodná flísová bunda? Odpovede na tieto otázky vám poskytne katalóg s približne 1800 rozličnými výrobkami, ktoré pokrývajú prakticky každú pracovnú oblasť. Okrem toho ponúka katalóg „WORLD WIDE WORK by MEWA“ aj tento rok zopár mimoriadnych tém, napríklad:

• Inšpirácia outfitmi: Na mnohých stranách klienti dostanú moderné príklady kombinácií zo sveta práce, pozostávajúce z oblečenia, topánok, rukavíc a doplnkov.
• Zamerané na reflexnú ochranu: nová reflexná kolekcia HiVis značky KORSAR®, ako aj mnohé ďalšie reflexné výrobky od montérok po čiapku ponúkajú na 13 stranách všetko, čo človek potrebuje na prácu počas dňa aj v noci, ale aj pri slabej viditeľnosti.
• Špeciálne služby ako „topánkový manažment“ alebo „vyhľadávač rukavíc“: Pomáhame svojim zákazníkom tam, kde potrebujú pomoc. Či už prostredníctvom tímu poradcov, ktorí zákazníkom priamo na mieste poradia pri výbere pracovných topánok, alebo s praktickým vyhľadávačom rukavíc. Toto umožňuje zákazníkom nájsť prostredníctvom jednoducho položených otázok rýchlo a nekomplikovane modely rukavíc podľa svojich potrieb.
• Špeciality: Či už pre zváračov, alebo na prácu vonku pri zimných teplotách, katalóg ponúka praktické objednávacie balíčky pozostávajúce z oblečenia a príslušenstva, ktoré sú ušité na mieru zákazníkom bezprostredne podľa ich potrieb.
• Moderným vzhľadom, kompetentným telefonickým alebo osobným poradenstvom, ako aj skúsenosťami nadobudnutými v priebehu niekoľkých desaťročí v oblasti ochrany pri práci sa vyznačuje ponuka WORLD WIDE WORK by MEWA. Všetky výrobky dodávame v rámci Nemecka do 24 hodín, do susedných krajín do 72 hodín. Katalóg si môžete objednať na webovej stránke MEWA.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!