Pracovníci i franchizingoví partneri BestDrive navštívili závody Matador

8 augusta 2012, 0:00

V uplynulých dňoch navštívili Púchov pracovníci spoločnosti ContiTread Services s.r.o. Otrokovice (dcérska spoločnosť firmy Barum Continental) z regiónu Ostrava.

Na českom trhu pôsobí spoločnosť pod obchodným názvom BestDrive. Okrem predaja a servisu pneumatík spoločnosť zaisťuje taktiež autoservisné služby – ide o najväčšiu pneuservisnú a autoservisnú sieť v ČR.

BestDrive prevádzkuje vlastné predajne a spolupracuje tiež s veľkým množstvom franchizingových partnerov. Najväčšiu časť predaja pneumatík na českom trhu tvoria značky Continental, Barum, Matador, Semperit, Uniroyal. Keďže všetky tieto značky sa vyrábajú v Púchove a zároveň sa tu nachádzajú závody na výrobu osobných i nákladných pneumatík, bol podľa slov Josefa Révaya, obchodného zástupcu BestDrivu, pre pracovníkov a franchizingových partnerov Púchov ideálnym miestom na exkurziu.

Po návšteve výroby osobných pneumatík v sprievode Mgr. M. Žiačika z odd. P.R. absolvovali hostia aj návštevu spoločnosti CMTT, kde ich privítal a sprevádzal konateľ a riaditeľ závodu Nákladné pneumatiky Ing. Ladislav Rosina.

Zdroj: matador.sk

 

 

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!