Stahlgruber (Autocora & Autobenex) – Kalendár školení – 1. polroku 2014

3 januára 2014, 22:02

Pre rok 2014 pre Vás Stahlgruber (Autobenex & Autocora) pripravil rozsiahly súbor školení zameraných na sériovú aj paralelnú diagnostiku, vč. CR systémov, v spolupráci so spoločnosťou IHR-TECHNIKA, s. r. o.

Kvalitné školenie vč. praktického cvičenia je základ a následujúcim krokom najmä pre majiteľov sériovej diagnostiky je nákup potrebného vybavenia pre paralelnú diagnostiku, teda pre snímanie a záznam priebehu napätia, prúdu, tlaku a frekvencie.

Pre otvorenie v PDF kliknite na obrázok alebo pre stiahnutie kliknite pravým tlačítkom myši a zvoľte "Uložiť odkaz ako ".

V prípade viac informacií a záujmu sa obráťte na obchodných poradcov alebo sa priamo objednajte na http://eshop.autobenex.cz, kde nájdete termíny, témy, počet volných miest, miesta konaní, cenu za osobu a dalšie podrobnosti. Školenie si možete okamžite s jednoznačným PLU objednať ako každý iný tovar a tiež bude rovnakou formou vyúčtovaný. Ohlásiť sa bude možné najmenej 1 týždeň pred konaním. V prípade neuskutečnenia školenia Vás budeme informovať a „školné“ Vám bude vrátené v plnom rozsahu.

Pre mesiac máj a jún sa plánuje školenie na automatické prevodovky. Postupne budú doplnené aj termíny technických školení od naších dodávateľov, o ktorých Vás budeme informovať.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!