Kalendár febi BILSTEIN

19 decembra 2016, 18:34

Ako každý rok, spoločnosť febi vydala svoj kalendár pre autoservisy. Tentoraz krásne modelky pózujú na pozadí malebnej krajiny Južnej Afriky.

Nekonečné pláže, azúrové more, atraktívne ženy, zmyselná južná Afrika – to je nové vydanie kalendára febi BILSTEIN. Tohtoročný fotenie sa konalo v Kapskom Meste, na okraji miliónovej metropoly Maiden’s Cove. Fotograf Christian Deutscher zvečnil štyri miestne krásky Simone, Shane, Danielle a Sonju. Tie tiež pózovali v miestnej autodielni a na opustenom nedokončenom úseku diaľnice spolu s oldtimery – od elegantného, britského MG Roadster športov až po športové Ford Mustang.

febi-kalendertitel-2017febi-kalender-2017-januar febi-kalender-2017-juni febi-kalender-2017-november IFrame

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Kalendář febi 2016
Kalendář febi 2016

Již po 15-té febi bilstein vydává svůj kalendář pro nezávislé servisy a další zákazníky po celém světě v nákladu 65.000 výtisků. „Člověk nemusí cestovat daleko, když dobře je tak blízko“  – Goethův klasický verš určil místo další lokace fotografování. Po focení v USA, na Kubě a Jižní Africe se lokace pro focení nalezla nedaleko. Tým […]

Kalendář febi bilstein 2015 – video + spořič obrazovky
Kalendář febi bilstein 2015 – video + spořič obrazovky

I firma febi připravila na rok 2015 nový kalendář. Jak se tvořil, se můžete podívat na videu. Pro ty, kteří neměli to štěstí ho získat, připravila firma spořič obrazovky obsahující fotografie z tohoto kalendáře pro rok 2015.   Spořič naleznete na adrese http://www.febi.com/febicouk/company/the-febi-experience.html v anglické a německé verzi.

Kalendár febi 2014
Kalendár febi 2014

Prinášame Vám kalendár firmy febi pre rok 2014.

febi kalendár 2014 (video)
febi kalendár 2014 (video)

Aj firma febi pripravuje na rok 2014 nový kalendár. Ako sa tvoril, sa môžete pozrieť na videu.

Kalendář a spořič obrazovky Febi Bilstein pro rok 2013
Kalendář a spořič obrazovky Febi Bilstein pro rok 2013

S příchodem 2013 rok febi Bilstein vydává již dvanáctou edici svého kalendáře. Rovněž je k dispozici spořič obrazovky, který si můžete zdarma stáhnout na stránkách firmy. Zajímavá směs exotiky a erotiky díky krásným dívkám a kubánské scenérii. Fotografie zhotovil fotograf Christian Deutscher, který s febi spolupracuje již více let. Spořič obrazovky najdete na http://www.febi.com/de/febicouk/company/the-febi-experience.html Fotografie […]

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!