U spoločnosti Robert Bosch v Česku a na Slovensku došlo k zmene vo vedení

13 januára 2017, 7:52

Ing. Milan Šlachta (47) sa stal 1. januára 2017 riaditeľom regionálnych spoločností Robert Bosch odbytová s.r.o. Praha, Robert Bosch spol. s r.o., Bratislava a Reprezentantom Bosch Group v Českej republike a na Slovensku. Šlachta sa tak stal nástupcom Dr. Klausa Petra Fouqueta (57) v jeho funkciách na území Českej republiky a Slovenska.

1Šlachta prichádza ako skúsený manažér spoločnosti Bosch. Pre Bosch pracuje v rôznych funkciách od roku 1994. Posledných osem rokov pôsobil na pozícii obchodného riaditeľa a konateľa spoločnosti skupiny Bosch v Českých Budejoviciach, ktorá sa zaoberá výrobou automobilovej techniky a jej vývojom. Predtým zastával rôzne vedúce pozície v oblastiach financií, controllingu a podnikového plánovania v Čechách a v Nemecku.
Ing. Milan Šlachta vyštudoval na ČVUT v Prahe odbor dopravná a manipulačná technika, a taktiež odbor ekonomika a riadenie strojárenského podniku.

Dr. Klaus Peter Fouquet zostáva vo funkcii konateľa spoločnosti Robert Bosch AG vo Viedni a Reprezentanta Bosch Group v Rakúsku a je naďalej zodpovedný za odbyt Bosch v strednej a východnej Európe.

Tlačová správa Bosch

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Výročie: 130 rokov firmy Bosch
Výročie: 130 rokov firmy Bosch

Neznie to tak úplne ako príbeh úspechu. Otvorenie v novembri 1886, do roku 1891 rast z dvoch na rovných 15 zamestnancov. V rovnakom roku je počiatočný kapitál takmer vyčerpaný, Bosch žiada svoju matku o poskytnutie záruky, berie si ďalšie bankové úvery a v roku 1892 sa dostáva na pokraj krachu. Od tej doby sa mnohé […]

CES® 2017: Bosch predstavuje v Las Vegas niekoľko svojich inteligentných riešení
CES® 2017: Bosch predstavuje v Las Vegas niekoľko svojich inteligentných riešení

Od 5. do 8. januára 2017 bude Bosch na veľtrhu CES® 2017 v Las Vegas predvádzať, ako konektivita mení veci na partnerov, spoločníkov a pomocníkov. Globálny dodávateľ technológií a služieb predstaví na veľtrhu inovatívne riešenia pre nasledujúce oblasti: inteligentná domácnosť, inteligentné mesto, prepojená mobilita a senzorové technológie. Vďaka týmto technológiám je každodenný život jednoduchší, pohodlnejší […]

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!