BILSTEIN rozširuje katalógovú ponuku

4 mája 2017, 10:53

Katalóg tlmičov a opravných sád BILSTEIN bol rozšírený o položky, ktoré pasujú do 323 rôznych modelov áut. Nové referencie sú určené pre osobné a ľahké úžitkové vozidlá.

Nejvíce nových položek se týká kategorií BILSTEIN B1 a BILSTEIN B4. Rozšířením kategorie BILSTEIN B4 jsou moduly pneumatického pérování. Nyní jsou v nabídce také díly pro Porsche Cayenne a Volkswagen Touareg.

Také kategorie BILSTEIN B6-Sport byla doplněna o nové položky. Mezi jinými se objevily také díly pro vybrané modely Audi Q2, Ford Focus III, Hyundai i30 coupe, Kia pro_cee’d a Sportage, Mercedes Klase E a Suzuki Swift IV.

Novinky naleznete v novém katalogu.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

BILSTEIN rozširuje ponuku tlmičov
BILSTEIN rozširuje ponuku tlmičov

Ďalšie rozšírenie ponuky Bilstein zahŕňa tlmiče pre takmer 80 modelov a verzií automobilov. Medzi nimi sú referencie pre vozidlá SUV vyrobené v USA alebo tiež pre Daewoo Lanos.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!