MEYLE ponúka teraz novo ramená pre vozidlá Porsche

17 mája 2017, 8:31

Teraz sú k dispozícii MEYLE-ORIGINAL priečne ramená pre vozidlá Porsche vrátane kompletného montážneho materiálu. Tieto nové komplety sú zostavené so zodpovedajúcimi skrutkami a maticami tak, aby mechanik maj k dispozícii z jednej ruky všetko potrebné pre montáž. Týmto spôsobom je možné montáž ramien pre vozidlá Porsche 911, Boxster a Cayman výrazne urýchliť.

 MEYLE-ORIGINAL priečne ramená pre vozidlá Porsche vrátane kompletného montážneho materiálu

Příčná ramena pro vozy Porsche jsou díky dynamickému způsobu jízdy a vysokým motorovým výkonem těchto vozů obzvlášť namáhaná. Přitom jejich funkcionalita a stabilita je velmi důležitá pro bezpečnost a komfort jízdy. Aby nezávislé opravny nemusely nechat čekat své zákazníky na opravu jejich vozů, nabízí MEYLE nyní své MEYLE-ORIGINAL příčná ramena pro vozy Porsche včetně kompletního montážního materiálu.

Nové komplety ramen MEYLE-ORIGINAL pro vozy Porsche včetně montážního materiálu jsou ihned k dostání pod MEYLE objednacími čísly: 416 050 0000/S, 416 050 0004/S; 416 050 0005/S a 416 050 0008/S.

MEYLE tip pro dílnu: opotřebení ramen se projevuje klepavými zvuky z podvozku, nepřesným řízením a nedržením stopy. Při výměně ramen je bezpodmínečně nutné vyměnit i všechny upevňovací šrouby.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

MEYLE-ORIGINAL: kvalita až do najmenšieho detailu
MEYLE-ORIGINAL: kvalita až do najmenšieho detailu

Pri opravách sa nesmie nikdy podceňovať význam aj najmenších súčiastok. Preto MEYLE vždy u všetkých ponúkaných dielov venuje mimoriadnu pozornosť kvalite aj tých najmenších súčastí. Vďaka tomu je servisom a ich zákazníkom ušetrené veľa starostí a peňazí. Jeden z príkladov pre tieto detaily s veľkým vplyvom sú prírubové tesnenie kľukového hriadeľa: MEYLE ponúka teraz servisom […]

MEYLE HD priečne ramená pre vozidlá Land Rover
MEYLE HD priečne ramená pre vozidlá Land Rover

MEYLE prezentuje svoj sortiment MEYLE-HD ramien pre vozidlá Land Rover. Zmenou konštrukcie a dizajnu ramien a vďaka použitiu celogumových silentblokov na miesto hydraulických majú tieto MEYLE-HD ramená podstatne dlhšiu životnosť ako O.E. ramená a navyše majú ešte jednu prednosť a tou je 4-ročná záruka bez obmedzenia kilometrov.

Kabínové filtre MEYLE pre aplikácie vozidiel koncernu V.A.G.
Kabínové filtre MEYLE pre aplikácie vozidiel koncernu V.A.G.

Spoločnosť MEYLE AG ponúka široký program kabínových filtrov pre všetky bežné značky áut. Pre niekoľko aplikácií vozidiel koncernu VAG, ako napríklad Audi A3 (modelový rok 2003 až 2012), Seat Leon / Toledo (modelový rok 2004 až 2010), Škoda Octavia II, Superb II a VW Golf V / Golf VI je v programe kabínový filter, u […]

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!