Jednoduchšie vyhľadanie produktov LOCTITE a TEROSON u Inter Cars

19 júna 2017, 8:29

Inter Cars pre svojich zákazníkov pripravil jednoduchý „strom produktov“ LOCTITE a TEROSON od spoločnosti HENKEL,  aby mohli lepšie a ľahšie dohľadať výrobky tohto výrobcu.

Značky LOCTITE a TEROSON od spoločnosti HENKEL patria k výrobcom chémie pre potreby autoservisov. Či už sa jedná o lepenie širokej škály materiálov a povrchov, ich údržbu, opravu a leštenie, ako aj v segmente čistenia a dezinfekcie.

Inter Cars všetky výrobky tejto značky umiestnil na jedno miesto. Stačí v IC Web Cat zvoliť „PONUKU“ a kliknúť na okienko „LOCTITE – TEROSON“. Alebo prejsť na nasledovný odkaz: IC Web Cat: LOCTITE – TEROSON.

Veľké množstvo produktových informácií, tipov, rád a návodov, nájdete na špeciálnej stránke výrobcu, ktorá je určená práve pre tento typ pracovnej chémie.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Inter Cars otvoril nové logistické centrum
Inter Cars otvoril nové logistické centrum

Inter Cars Group oslávil otvorenie Európskeho centra logistiky a rozvoja ILS. Obrovský komplex v meste Zakroczym neďaleko Varšavy je teraz pripravený na použitie – jeho výstavba sa začala v roku 2014.

Vyšiel Inter Cars Journal 01/2017
Vyšiel Inter Cars Journal 01/2017

INTER CARS Slovensko vychádza so svojim prvým žurnálom na rok 2017, ktorý je nabitý aktuálnymi témami. Dočítate sa o jesennej IC Konferencii, ktorá sa venovala ako minulosti, tak hlavne budúcnosti a smerovaniu auto-opravárenského segmentu. Nájdete tu množstvo strán ku nastávajúcej klimatizačnej sezóne alebo časť venovanú olejom a mazivám.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!