Novinky v sortimente Inter Cars

3 júla 2017, 19:10

Do ponuky Inter Carsu pribudli dve novinky – ťažné zariadenia značky STEINHOF a v segmente aditív známa značka VIF.

STEINHOF je jeden z najväčších výrobcov ťažných zariadení v strednej Európe. STEINHOF tiež rozlišuje základné 2 typy ťažných zariadení. Odnímateľné, kedy sa hák spolu s guľou bezpečnostným systémom pripája/odpája od mechanizmu, ktorý je na vozidle pripevnený alebo pevné ťažné zariadenie.


INTER CARS má aktuálne dostupných viac než 350 typov homologizovaných pre trh EÚ.

Sortiment palivových aditív v ponuke INTER CARS bol od júna 2017 rozšírený o produkty známej českej značky VIF. Poctivý český výrobca funguje na trhu už od roku 1993 a vyše 22 rokov vyrába kvalitné palivové aditíva.

V ponuke Inter Cars sú aktuálne 3 základné verzie:
– VIF Super Diesel Aditív Letný
– VIF Super Diesel Aditív Zimný
– VIF Super Benzín Aditív

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Nová pobočka v sieti INTER CARS
Nová pobočka v sieti INTER CARS

5. júna 2017 INTER CARS otvoril v Michalovciach už 23. pobočku na Slovensku. Pribudla ku trom už fungujúcim pobočkám v Košickom kraji a zároveň sa stala siedmou pobočkou v regióne východného Slovenska.

DITERMANN – prémiová kvalita kompresorov klimatizácie u Inter Cars
DITERMANN – prémiová kvalita kompresorov klimatizácie u Inter Cars

V ponuke INTER CARS je od týchto dní aj nová značka v segmente kompresorov klimatizácie. Značka DITERMANN je držiteľom mnohých dôležitých certifikátov kvality. DITERMANN dáva na svoje produkty záruku 2 roky.

Situácia Inter Cars Group po hackerskom útoku
Situácia Inter Cars Group po hackerskom útoku

Minulý utorok 27.6.2017 sa skupina Inter Cars stala obeťou napadnutia globálnym počítačovým vírusom typu ransomware menom Petya. Vírus na niekoľko dní vyradil počítačové systémy vo všetkých 16 krajinách, kde Inter Cars Capital Group pôsobí.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!