Limitovaná edícia striekacie pištole SATAjet 5000 B Sailor

11 septembra 2017, 15:52

Spoločnosť SERVIND, ktorá je významným distribútorom značky SATA, predstavuje novú limitovanú edíciu striekacie pištole SATAjet 5000 B Sailor, ktorá vznikla v rámci prebehnutej súťaže o najlepší dizajn v roku 2016.

Společnost Servind přináší „Sailor Lady“ na trh a umožňujeme všem fandům značky SATA, koupi tohoto klenotu.

Účastnice Connie Manjavinos z Koloráda (USA) obsadila se svým návrhem plným fantazie 2. místo. Inspirována klasickými Pin Up motivy a tradičním tetováním vytvořila ve spolupráci s grafickým designérem Brysonem Kinslowem stříkací pistoli s obrázkovým motivem.

SATAjet 5000 B Sailor je plně funkční a díky speciálně zušlechtěnému povrchu je vhodná pro každodenní použití v lakovací kabině. Prémiová stříkací pistole SATAjet 5000 B s obzvláště vydařeným speciálním povrchem je k dispozici v provedení Standard a DIGITAL® ve verzi HVLP i RP pouze do vyprodání zásob.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Brúska Mirka získala ocenenie Red Dot Design Award 2017
Brúska Mirka získala ocenenie Red Dot Design Award 2017

Akumulátorová brúska Mirka AOS-B získala prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2017. Bruska navrhnutá v spolupráci so švédskou dizajnérsku spoločnosti Veryday bola ocenená za vysokú kvalitu dizajnu v kategórii Red Dot Award: Produktový dizajn 2017.

Nová generácia brúsok DEROS s možnosťou sledovania úrovne vibrácií
Nová generácia brúsok DEROS s možnosťou sledovania úrovne vibrácií

Spoločnosť SERVIND, predstavuje v Českej republike a na Slovensku novú generáciu brúsok Mirka DEROS, ktorá vďaka integrovanému senzoru, technológii Bluetooth a aplikácii myMirka pre smart telefóny umožňuje sledovať pracovné vibrácie a otáčky.

Chameleon12® Basecoat-nová prevratná nanotechnológie
Chameleon12® Basecoat-nová prevratná nanotechnológie

Nanotechnológia hýbu v dnešnej dobe mnohých odbory a ponúkajú najrozmanitejšie možnosti pre použitie. V oblasti povrchovej úpravy ste sa s nimi mohli do tejto chvíle stretnúť len v oblasti ochrany a ošetrenie laku pred nečistotami alebo v oblasti keramických lakov, ktoré chránia povrch pred poškriabaním, alebo sa dokonca vyznačujú reflow efektom pre opätovné uzavretie štruktúry […]

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!