Limitovaná edícia striekacie pištole SATAjet 5000 B Sailor

MoK, 11 septembra 2017, 15:52

Spoločnosť SERVIND, ktorá je významným distribútorom značky SATA, predstavuje novú limitovanú edíciu striekacie pištole SATAjet 5000 B Sailor, ktorá vznikla v rámci prebehnutej súťaže o najlepší dizajn v roku 2016.

Společnost Servind přináší „Sailor Lady“ na trh a umožňujeme všem fandům značky SATA, koupi tohoto klenotu.

Účastnice Connie Manjavinos z Koloráda (USA) obsadila se svým návrhem plným fantazie 2. místo. Inspirována klasickými Pin Up motivy a tradičním tetováním vytvořila ve spolupráci s grafickým designérem Brysonem Kinslowem stříkací pistoli s obrázkovým motivem.

SATAjet 5000 B Sailor je plně funkční a díky speciálně zušlechtěnému povrchu je vhodná pro každodenní použití v lakovací kabině. Prémiová stříkací pistole SATAjet 5000 B s obzvláště vydařeným speciálním povrchem je k dispozici v provedení Standard a DIGITAL® ve verzi HVLP i RP pouze do vyprodání zásob.

Související články

Brúska Mirka získala ocenenie Red Dot Design Award 2017
Brúska Mirka získala ocenenie Red Dot Design Award 2017

Akumulátorová brúska Mirka AOS-B získala prestížne ocenenie Red Dot Design Award 2017. Bruska navrhnutá v spolupráci so švédskou dizajnérsku spoločnosti Veryday bola ocenená za vysokú kvalitu dizajnu v kategórii Red Dot Award: Produktový dizajn 2017.

Nová generácia brúsok DEROS s možnosťou sledovania úrovne vibrácií
Nová generácia brúsok DEROS s možnosťou sledovania úrovne vibrácií

Spoločnosť SERVIND, predstavuje v Českej republike a na Slovensku novú generáciu brúsok Mirka DEROS, ktorá vďaka integrovanému senzoru, technológii Bluetooth a aplikácii myMirka pre smart telefóny umožňuje sledovať pracovné vibrácie a otáčky.

Chameleon12® Basecoat-nová prevratná nanotechnológie
Chameleon12® Basecoat-nová prevratná nanotechnológie

Nanotechnológia hýbu v dnešnej dobe mnohých odbory a ponúkajú najrozmanitejšie možnosti pre použitie. V oblasti povrchovej úpravy ste sa s nimi mohli do tejto chvíle stretnúť len v oblasti ochrany a ošetrenie laku pred nečistotami alebo v oblasti keramických lakov, ktoré chránia povrch pred poškriabaním, alebo sa dokonca vyznačujú reflow efektom pre opätovné uzavretie štruktúry […]

Komentáre

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!