AME predstavuje nového partnera BIG FILTER z Ruska

5 marca 2018, 19:04

Spoločnosť BIG Filter, ktorej výrobky sú známe na trhu pod značkou BIG FILTER, bola založená v roku 1988 v Petrohrade. Hlavným predmetom ich činnosti je vývoj, výroba a predaj všetkých typov automobilových filtrov.

Nový partner spoločnosti AMEBIG Filter je jedinečným výrobcom filtrov v Rusku, ktorého výrobky sú schválené na dodávku OEM závodov v Európe ale aj v Amerike. Výrobky spoločnosti BIG FILTER sú takisto známe na ruskom a medzinárodnom trhu s náhradnými dielmi: filtre sa dodávajú do viac ako 30tich krajín sveta. Okrem krajín SNŠ sú výrobky BIG FILTER vyvážané do USA, Izraela, Egypta, Kanady, Veľkej Británie, Nemecka, Talianska, Fínska, Turecka, Thajska, Kostariky, Sýrie, Iránu, Poľska a mnohých ďalších. Spoločnosti záleží na trvalo udržateľnom rozvoji, neustále zlepšuje svoje produkty a prispôsobuje ich stále sa meniacim potrebám trhu.

Iba jediné pravidlo zostáva nemenné: kúpou produktu značky BIG FILTER si vyberiete vysokú kvalitu a maximálnu spoľahlivosť za rozumnú cenu. Dokázali to desaťročia úspešnej práce na ruskom a medzinárodnom trhu.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!