Kdo získal hlavní výhru LIQUI MOLY, automobil Hyundai i30N?

6 augusta 2020, 17:12

Velký okamžik pro Markuse J. Rakušan vyhrává Hyundai i30N ve fotografické soutěži #MyLiquiMoly. Jeho fotografie byla vylosována z více než 4.000 došlých obrázků z celého světa.

Luca Engstler, jezdec týmu LIQUI MOLY Engstler série závodů TCR International Series, a Peter Baumann, marketingový ředitel LIQUI MOLY, předávají v Ulmu, v areálu závodu výrobce maziv, Markusovi J. z Rakouska nový vůz Hyundai i30N v závodním designu LIQUI MOLY. Markus J., který předchozí den přicestoval se svou sestrou ze svého 700 km vzdáleného bydliště, byl ze své výhry velmi šťastný: „Nemohl jsem tomu skoro ani uvěřit. Je to neuvěřitelné!“

LIQUI MOLY a Luca Engstler se s Markusem J. radují z výhry a přejí mu vždy dobrou a bezpečnou jízdu.

Mechanik a nadšenec do automobilů se teď za volantem svého nového i30N může cítit jako skutečný závodník. O soutěži značky maziv se tento 25letý výherce dozvěděl z Facebooku. LIQUI MOLY odebírám už dlouho a obsahy samozřejmě sleduji i z profesních důvodů.“ Markus J. dlouho neváhal, zachytil a zaslal svůj moment s LIQUI MOLY a stal se tak účastníkem soutěže. „Moje současné auto, starý Peugeot 106, už toho má za sebou dost, jak je vidět na mé výherní fotce.“ Na té jeho Peugeot za jednoho vlahého letního večera „pije“ obrovskou slámkou ze sudu LIQUI MOLY. Markus J. sedí se svým drinkem jako parťák vedle stošestky. „Ano, Peugeot mě doprovází už dlouho. Je to moje pracovní auto. Ale kvůli výhře se ho zbavovat nebudu. Hyundai i30N bude nejdřív mým víkendovým autem. Jako pracovního je ho škoda. Ale teď už se těším na cestu domů.“

Výherní soutěž se konala v rámci velké kampaně Best Brand 2020. Atraktivní ceny losuje specialista na maziva více než sedm měsíců. Soutěž s hlavní cenou autem ve výrazném designu byla zahájena v červnu. Hyundai i30N je základ závodního vozu Luky Engstlera z týmu LIQUI MOLY Team Engstler. Fanoušci značky po celém světě byli vyzváni, aby kreativně zachytili  a zaslali svůj moment s LIQUI MOLY. Německému výrobci olejů a aditiv se tak sešlo více než 4.000 fotografií z celého světa. Ze všech došlých obrázků pak porota vybrala nejlepších 150. Z nich byl pak vylosován vítěz. Další výherní soutěž, v níž se bude všechno točit kolem série motocyklových závodů MotoGP, je už ve startovních blocích.