AUTO PARTNER – Obchodní zástupce pro Maďarsko a Rakousko

28 apríla 2015, 0:00

Firma Auto Partner se zabývá širokou distribucí náhradních dílů na osobní i dodávkové vozy. Působí na trhu od roku 1993. Firma poskytuje svým zákazníkům speciální služby z oblasti dodávek zboží, skladování,marketingu a také vývoji prodeje.  V současné době firma s obratem 500 milionů PLN, zaměstnává téměř 1.000 zaměstnanců na různých pozicích na padesáti pobočkách rozmístěných po celé zemi.

Hledáme
OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE
pro Maďarsko a Rakousko

Koho hledáme:
– lidi s chutí pracovat rozvojově a intenzivně, charakterizující se kreativitou a otevřeností
– osoby se znalostmi v motoristické branži

Hlavní náplň:
– udržení a rozvoj velmi dobrých vztahů s klienty
– řešení obchodních jednání
– realizace obchodních plánů ve svém regionu
– získávání a registrace nových zákazníků
– informování zákazníků o dostupnosti obchodních nabídek firmy a aktuálních akcích

Požadujeme:
– znalost jazyka pro Maďarsko: maďarština a čeština nebo slovenština nebo polština
– znalost obchodních praktik a obchodních jednání
– vysokou znalost mezilidské komunikace
– silnou motivaci pro dosažení cílů
– dynamičnost pracovního nasazení a přijímání nových výzev
– řidičské oprávnění skupiny B
– minimálně středoškolské vzdělání
– flexibilita

Nabízíme:
– práci ve velké firmě se silnou pozicí na trhu
– stabilní pracovní podmínky
– odměňování podle motivačního prémiového systému
– možnost vlastního rozvoje
– profesionální pracovní vybavení

Prohlašujeme, že budeme kontaktovat vybrané kandidáty.

Zasláním životopisu potvrzujete tuto doložku:  Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů obsažených v mé žádosti o zaměstnání pro potřeby výběrového řízení v souladu se zákonem ze dne 29.8.1997 o ochraně osobních údajů dle zákona č.133, bod 883.

Životopis zašlena na e-mail: m.hradzki@autoap.com.pl