BestDrive opäť organizuje Road Show

12 mája 2017, 13:05

Tento rok sa koná už štvrtý ročník BestDrive Road Show na 15 miestach rozmiestnených po Slovenskej a Českej republike. Niektoré služby motoristom tu budú ponúknuté úplne zadarmo.

BestDrive Road Show - termíny akce

Mimo měření geometrie vozu budou nabídnuty i služby, jako je kontrola brzdové kapaliny, kontrola chladicí kapaliny, kontrola tlaku a stavu pneumatik nebo zátěžový test baterie.

V případě špatného tlaku v pneumatikách ho na místě dohustí. Zákazníkům s pneumatikami, které mají nižší hloubku dezénu, než je zákonem dáno, bude připravena akční nabídka na nové pláště, které si budou moci nechat přezout na jakékoli pobočce sítě BestDrive.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

BestDrive: nová aplikácia Fleetpartner
BestDrive: nová aplikácia Fleetpartner

Digitalizácia obchodných procesov postúpila v servisnej sieti BestDrive opäť o krok ďalej. Posledný horúcou novinkou v tejto oblasti je FleetPartner, internetová aplikácia, ktorá je určená pre zákazníkov z radov osobných i nákladných fleetov a ktorá umožňuje ľahko a rýchlo tieto zákazníkov informovať – a samozrejme aj obslúžiť.

BESTDRIVE štartuje do roku 2017
BESTDRIVE štartuje do roku 2017

V servisnej sieti BestDrive je začiatok roka ideálnou príležitosťou pre ohliadnutie sa späť za uplynulým rokom 2016. A tiež pre plánovanie – nielen nadchádzajúceho roka 2017.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!