Najväčší výber jazdených vozidiel je v Bratislave

21 júna 2016, 13:48

Trend zvyšujúceho sa dopytu po jazdených vozidlách viedol najväčšieho predajcu ojazdených vozidiel na Slovensku AAA AUTO k rozšíreniu a rekonštrukcii hlavnej pobočky v Bratislave. Na Panónskej ulici teraz nájdete až 650 preverených áut pričom pobočka sa viac priblížila zákazníkom.

Nová pobočka je podľa slov generálnej riaditeľky AAA AUTO, Karolíny Topolovej, modernejšia, pohodlnejšia a praktickejšia. „Na Slovensku vzrastá dopyt po zánovných vozidlách a tiež aj po terénnych SUV modeloch, tomu sme teda prispôsobili aj úpravy nášho autocentra,“ uviedla nový koncept Karolína Topolová.

Rozšírenie sa týkalo hlavnej budovy autocentra, kde sa zlúčil predaj a výkup vozidiel. Pohodlie zákazníkov bude zabezpečovať nielen nové vybavenie, ale komfortnejší proces celého obchodu. Optimalizovaný výkup vozidiel sa vďaka stavebným úpravám zjednoduší a zrýchli. Preverené a vyčistené vozidlá sa dostanú na predajnú plochu a k dispozícii záujemcom skôr ako predtým.

Rozširovanie sa týka aj spomínanej ponuky bratislavskej pobočky. Predajná plocha sa rozšíri z 500 na 650 ponúkaných vozidiel. Kapacitu doplnia zánovné vozidlá najžiadanejších značiek s nájazdom do 100 tisíc kilometrov v rámci ponuky exkluzívnej značky Mototechna.

Doplnenie ponuky novších a kvalitnejších vozidiel tak bude prínosom pre naše stále viac navštevované autocentrum,“ vysvetľuje Karolína Topolová. „Došlo tiež k rozšíreniu ponuky SUV a Offroad vozidiel v našom centre, tie sa v poslednom období stali populárnou alternáciou rodinných áut. Ponúkame dohromady približne 60 vozidiel rôznych značiek, máme tak najväčšiu ponuku tohto typu na jednom mieste na Slovensku,“ dodala Topolová.

Tlačová správa AAA Auto

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!