Spoločnosť Elektro Isteník Žilina sa predstavuje (sponzorovaný článok)

28 júla 2015, 13:23

Spoločnosť Elektro Isteník s.r.o. so sídlom v Žiline bola založená v roku 2000 a je kontinuálnym pokračovateľom fyzickej osoby Miroslav Isteník – ELIS-A.E.D., ktorá pôsobila na trhu náhradných dielov od roku 1994. Hlavným dôvodom, prečo vznikla naša spoločnosť bolo priniesť na trh niečo, čo tu v tom čase nebolo, čo bolo jedinečné a to boli náhradné diely, ktoré mali minimalizovať náklady na opravu jednotlivých agregátov ako sú alternátor či štartér.

A pretože v tom čase už etablované obchodné spoločnosti sa venovali výlučne obchodovaniu len s celkami a náhradné diely úplne vypustily so svojho obchodného programu, rozhodli sme sa zaplniť túto medzeru na trhu a ponúknuť elektro diely. A tak na jar roku 1994 sme sa skontaktovali  s nemeckou firmou HÜCO electronic GmbH – výrobcom regulátorov napätia, diódových mostíkov, modulov zapaľovaní či zberných krúžkov na rotory alternátorov a po miernom prieskume trhu sme na jeseň roku 1994 začali s priamym dovozom spomínaných náhradných dielov. Pretože ale to bol len jeden segment produktov a nám chýbali ešte ostatné diely ako rotory, pastorky, elektromagnetické spínače, tak postupne sme sa snažili kontaktovať výrobcov týchto dielov. Stalo sa, že kontakt bol vedený opačne – od dodávateľa (výrobcu), ktorý nás oslovil na obchodnú spoluprácu.

Takto sme myslíme si, že v relatívne krátkom čase ponúkli širokú ponuku náhradných dielov, z ktorej profitovali nielen opravári a obchodníci ako naši obchodní partneri ale v neposlednom rade aj samotní motoristi. A naša ponuka sa rozrástla aj o originálnych výrobcov týchto dielov ako sú firmy Bosch, Magneti Marelli a Valeo. Postupne sme tiež ponuku vďaka dodávateľom mohli rozšíriť aj o technický servis ako pomocné ručné náradie ku štartérom, bodovacie kliešte či vlastným vývojom vyrobený tester regulátorov napätia a iné. Ponuka sa týka aj PC software produktov ako je elektronický katalóg od firmy Bosch (ESItronic) alebo uznávaný TecDoc. Pretože elektronika predbehla elektriku v aute, aj my sa musíme tejto zmene prispôsobiť a preto už dlhší čas sa snažíme našim zákazníkom ponúkať nové prvky elektroniky zabudované v autách (viac v ponuke sortiment).

Od začiatku roku 2006 sme s našim sortimentom a s našim obchodným potenciálom vstúpili na český trh, aby sme aj tamojšiemu trhu ponúkli náš sortiment. A aj keď sa hovorí o českom trhu ako o konkurenčnejšom, dovolíme si tvrdiť, že slovenský je prinajmenšom tak isto konkurenčný ako český.

Aktuálne najnovším prírastkom náhradných dielov sú diely do kompresorov klimatizácie ako ložisko, cievka a ventil a tiež autochémia ktorú si už niektorí naši zákazníci mohli vyskúšať a ocenili veľmi dobrý pomer ceny ku kvalite a množstvu

Celú našu ponuku ( http://www.elektroistenik.sk/sortiment/ ) ako aj iné informácie nielen o našej ponuke si môžete pozrieť na našej internetovej stránke www.elektroistenik.sk alebo www.elektroistenik.cz.

Dodávame náhradné diely od spoločností, ako sú firmy Bosch, Denso,  Magneti Marelli, Remy, Valeo a iné (http://www.elektroistenik.sk/dodavatelia/ ).

Vyhľadávanie náhradných dielov aj na základe originálnych čísliel (VW, BMW, KIA, John Deere a pod.), objednávanie, rozklad náhradných dielov, technická informácia o náhradnom diely ako aj

Iné informácie je možné získať priamo v našom E-shope (http://eshop.elektroistenik.sk/).

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!