Nastaviteľná vzpera na veko batožinového priestoru u Servindu

17 februára 2017, 11:51

Firma SERVIND s.r.o. ponúka ako novinku vzperu do batožinového priestoru, motora, či dverí pootvorených v konkrétnom uhle. Jedná sa o veľmi profesionálne riešenie od spoločnosti Hamach.

Sada PS4 obsahuje  dve nastaviteľné ramená s aretáciou a tromi výsuvnými nástavcami. Kombináciou týchto dielov dosiahnete pootvorenie takmer v akomkoľvek uhle i pri väčších vozidlách. Oba konce bezpečne zaistite v zámkoch vozidla a nehrozí ich vypadnutie pri ich manipulácii.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Ochranné obálky na testkarty Colad
Ochranné obálky na testkarty Colad

Firma SERVIND predstavila novinku od spoločnosti EMM. Ide o papierové ochranné obálky na testkarty Colad. Obálky sú z kartónu s veľkosťou 110×150 mm, presne na jednu nalakovanú testovaciu kartu Colad. Ulož, ochráň, usporiadaj! To presne vystihuje funkciu týchto obálok.

Umývačka pištolí HR 1400
Umývačka pištolí HR 1400

Firma SERVIND predstavuje novú umývačku pištolí HR 1400. Jedná sa o kompaktnú ručnú umývačku pištoľou, určenú na priebežné umývanie od vodou riediteľných farieb, ktorú možno vďaka splnenie normy ATEX pre zóny 1 a 2 umiestniť priamo v lakovacej kabíne, alebo na miešarni a pod.

Inovovaná bruska Mirka DEROS
Inovovaná bruska Mirka DEROS

Elektrická bruska Mirka Deros je používaná mnohými odborníkmi po celom svete a v roku 2012 získala ocenenie iF Design Award a Red Dot Design Award. Vtedy sa Mirka stala prvou spoločnosťou, ktorá v ergonomickej brúske Mirka Deros predstavila novú technológiu bezkartáčkového motora. Ide o najľahší elektrickú vibračnú brúsku na trhu.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!