Test turbodúchadiel ZDARMA

4 novembra 2016, 15:53

Vzhľadom na množiace sa požiadavky klientov ohľadne pomoci pri identifikácii závady na turbodúchadlách Vám ponúka firma Turbo Tec test turbodúchadiel ZDARMA. Nakoľko je veľké množstvo turbodúchadiel vybavených elektronickou reguláciou VNT, resp. mechanická membrána je doplnená senzorom, je veľakrát tažké rozhodnúť sa, či je chyba v turbodúchadle, alebo inom systéme vozidla. Takisto nie je vždy jasné, či je turbodúchadlo mechanicky poškodené.

V rámci testu je skontrolované vyváženie rotujúceho systému a takisto regulácia.

Ak turbodúchadlo testom prejde, je vrátené zákazníkovi ZDARMA, ak sa nájde poškodenie, je zákazníkovi ponúknutá kompetná repasácia (nerobí sa čiastkové opravy poškodených dielov, ale iba kompletné repasácie), alebo turbodúchadlo zo skladu s plnou 24 mesačnou zárukou.

Ak je turbodúchadlo poškodené a zákazník sa nerozhodne pre opravu, alebo kúpu repasovaného dielu zo skladu, testovaný diel sa vráti zákazníkovi, avšak treba počítať s tým, že turbodúchadlo môže byť zaslané naspäť v rozobratom stave.

Vo všetkých prípadoch je preprava k zákazníkovi ZDARMA, pre servisných klientov je možné zabezpečiť aj vyzdvihnutie turbodúchadla na test na náklady firmy Turbo Tec.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Důvody selhání turbodmychadel
Důvody selhání turbodmychadel

Ve spolupráci s firmou Turbo-Tec Vám přinášíme poradnu, kde se její experti zaměří především na nejčastější příčiny poškození, prevenci a problémové typy motorů.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!