Aktualizácia kalibračných asistenčných systémov Hella Gutmann

21 apríla 2017, 9:10

Spoločnosť HELLA GUTMANN SOLUTIONS doplnila, v poslednej aktualizácii diagnostík, príslušenstvo pre kalibráciu zadných a bočných asistentov pre automobilky skupiny VW group, BMW a Mercedes.

V kalibraci předních kamer a radarů došlo nově k doplnění automobilek Peugeot, Jaguar, Porsche nebo nedávné novinky Volva XC / V / S 90.  Dohromady tak kalibrační systém HGS podporuje přes 96% evropského vozového parku. Celý proces kalibrace v diagnostikách mega macs je dostupný v českém i ve slovenském jazyce.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Aktualizácia diagnostiky HELLA GUTMANN
Aktualizácia diagnostiky HELLA GUTMANN

HELLA GUTMANN Solutions pre Vás pripravila špeciálnu ponuku, kedy si za jednorazový poplatok 200 Eur môžete dokúpiť všetky chýbajúce aktualizácie naraz a Vaše zariadenie bude plne aktualizované na najnovšiu verziu softwaru.

Asistenčné systémy spojené s radarom a kamerou
Asistenčné systémy spojené s radarom a kamerou

Veľká časť prémiových technológií bola dlhú dobu určená len pre najdrahší segment vozidiel a časť z nich nikdy nenašla cestu do strednej alebo nižšej triedy automobilov. To ale nie je prípad kamier a radarov. Snáď každý v poslednom období zaznamenal reklamnú kampaň automobiliek, ktoré vybavujú LED adaptabilnými svetlomety aj malé mestské vozidlá.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!