Hybridné lepidlá LOCTITE – Novinka v ponuke INTER CARS

14 júla 2017, 8:54

Henkel uviedol na trh univerzálne konštrukčné lepidlá LOCTITE, inovatívne lepidlá založené na patentovanej hybridnej technológii, ktorá spája najdôležitejšie faktory konštrukčných, sekundových a epoxidových lepidiel.

Vďaka univerzálnosti a účinnosti LOCTITE HYBRIDY významne rozširujú možnosti tradičných lepidiel a ponúkajú všestranné riešenia pre náročné aplikácie v oblasti údržby a montáže. Tieto inovatívne hybridné lepidlá poskytujú riešenia pre všetky, ktorí hľadajú rýchle, dlhotrvajúce a všestranne použiteľné lepidlo na rôzne podkladové materiály a pre všetky typy prevádzkových podmienok.

Hybridy na opravy
Lepidlo na opravy LOCTITE HY 4070 poskytuje mimoriadne rýchlu fixáciu s vysokou pevnosťou, vynikajúco vyplní medzery a má dobrú odolnosť voči teplote, vlhkosti aj chemickým látkam. Je určené pre širokú škálu podkladových materiálov vrátane kovov a väčšiny plastových a gumených povrchov. Výrobok je dostupný v balení na okamžité použitie s objemom 11g.

Lepidlo na opravy LOCTITE HY 4060 GY je 5-minútové univerzálne lepidlo, ktoré je opracovateľné a dá sa využiť na širokú škálu podkladových materiálov vrátane plastov. Poskytuje dlhotrvajúce pevné spojenie s rýchlou fixáciou a vynikajúcim vytvrdzovaním pri nízkej teplote, ako aj vyššiu bezpečnosť. Výrobok je dostupný v balení na okamžité použitie v kartuši s objemom 25 g.

Priemyselná výroba a montáž
LOCTITE HY 4080 je húževnaté lepidlo s vysokou pevnosťou, dobrou odolnosťou voči nárazom, vibráciám a otrasom a zvýšenou bezpečnosťou. Je navrhnuté na využitie v širokom spektre priemyselných aplikácií a poskytuje trvácne spojenie s dlhou životnosťou na každom povrchu od kovov až po plasty. Je nehorľavé a takmer bez zápachu, vďaka čomu je zdravšou a bezpečnejšou alternatívou k tradičným dvojzložkovým metyl-metakrylátovým lepidlám (MMA) a akrylátovým konštrukčným lepidlám. Dostupný v ľahko použiteľných striekačkách s objemom 50 g a kartušiach s objemom 400 g, aj v sivej farbe.

LOCTITE HY 4090 ponúka rýchlu fixáciu, všestrannosť podkladového materiálu, vynikajúcu trvácnosť a vyššiu bezpečnosť. Vďaka svojim vyváženým vlastnostiam sa dá využiť v rôznych situáciách vrátane lepenia tabúľ, tesnenia a upevňovania osvetľovacích telies LED a reproduktorov. Poskytuje dobrú odolnosť voči vlhkosti a chemickým látkam, ako aj voči nárazom a vibráciám. Má vysokú teplotnú odolnosť a dá sa použiť aj v aplikáciách pri nízkych teplotách. Dostupný v ľahko použiteľných kartušiach s objemom 50 g a kartušiach s objemom 400 g.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Novinky v sortimente Inter Cars
Novinky v sortimente Inter Cars

Do ponuky Inter Carsu pribudli dve novinky – ťažné zariadenia značky STEINHOF a v segmente aditív známa značka VIF.

Nová pobočka v sieti INTER CARS
Nová pobočka v sieti INTER CARS

5. júna 2017 INTER CARS otvoril v Michalovciach už 23. pobočku na Slovensku. Pribudla ku trom už fungujúcim pobočkám v Košickom kraji a zároveň sa stala siedmou pobočkou v regióne východného Slovenska.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!