Výsledky ankety Autobazár roka

24 novembra 2016, 12:45

V konkurencii 644 predajcov zvolila slovenská verejnosť ako najlepšieho predajcu ojazdených automobilov AAA AUTO. Spoločnosť tak zvíťazila i v druhom ročníku ankety Autobazár roka.

 

Slovenská verejnosť mohla hlasovať od 23. 5. 2016 do 6. 11. 2016 na portáli Autobazár.sk, ktorý je jedným z top lídrov v segmente auto-moto inzertných portálov na Slovensku. V tomto období bolo možné hlasovať za ktoréhokoľvek z predajcov figurujúcich na stránke www.autobazar.sk. Do súťaže sa mohol zapojiť každý užívateľ stránky www.autobazar.sk, ktorý v čase trvania súťaže mohol pridať hodnotenie aspoň pre jeden autobazár.

1„Sme veľmi radi, že internetoví návštevníci už po druhýkrát ocenili našu prácu a snahu poskytovať čo najlepšie služby zákazníkom. Každý náš automobil prechádza prísnou kontrolou 107 parametrov, zároveň naň poskytujeme i doživotnú záruku na legálny pôvod a poistenie na mechanické a elektronické závady na 24 mesiacov. Kladieme tiež veľký dôraz na prístup a profesionalitu každého nášho zamestnanca. Neustále rastieme a zdokonaľujeme naše služby, na Slovensku už ponúkame až 4.000 áut v štrnástich autocentrách. Tento rok tu plánujeme predať až 17.000 automobilov,“ komentuje víťazstvo generálna riaditeľka AAA AUTO Karolína Topolová.

Do súťaže bolo zapojených 644 predajcov vozidiel a bolo pridaných 5.584 hodnotení, oproti minulému ročníku to je nárast o 3.596 hodnotení. Víťazovi ankety Autobazár roka 2016 bol udelený certifikát.

Ďalšie informácie o súťaži sú dostupné TU.

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Nová pobočka AAA Auto
Nová pobočka AAA Auto

Najväčší slovenský predajca ojazdených automobilov neustále rastie. Spoločnosť AAA AUTO otvára novú pobočku v Liptovskom Mikuláši. Od 8.11.2016 je v prevádzke výkup automobilov, prvé vozidlá si zákazníci budú môcť odviezť už od 14.11.2016.

Najdrahšie jazdenky sú v Trenčianskom kraji.
Najdrahšie jazdenky sú v Trenčianskom kraji.

Na slovenskom trhu bolo v októbri inzerovaných viac ako 47-tisíc ojazdených vozidiel. Číslo znamená nárast zhruba o tisíc vozidiel v porovnaní s predchádzajúcim mesiacom. Trend rastu trhu a kúpnej sily sa odráža na priemerných cenách za vozidlo i klesajúcom veku a nájazde kilometrov. Zdrojom pre štatistiky je kontinuálny monitoring trhu, ktorý zabezpečuje AAA AUTO kombináciou analýzy všetkých dostupných inzerátov, konkurencie a vlastných […]

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

juraj, 24 júna 2018, 16:06 0 0

my mame radi aaa auto .. mame od nich kiu sportage asi styri roky a tento rok sme tam kupovali synovi jeho prve auto a to vw golf a tiež spoko

Odpoveď