Nový dizajn balenia produktov MEYLE

25 mája 2017, 12:44

V súvislosti so zmenou loga mení MEYLE AG tiež dizajn balenia svojich výrobkov: od júna 2017 budú dodávané prvé diely MEYLE v novom balení. Nielen dizajn bol zmenený, ale aj funkcionalita balenia bola zmenená. Teraz bude na prvý pohľad zrejmé, z akej produktovej rady je výrobok v balení, ak ide o MEYLE-ORIGINAL, MEYLE-PD alebo MEYLE-HD. Mimo existujúceho objednávacieho čísla MEYLE je na etikete nové „čitateľné“ krátke objednávacie číslo MEYLE a QR kód.

Nový design balení produktů MEYLE Mimo svěží nové optiky nabízí nové balení MEYLE dílů další přednosti. Pro zákazníka podává nové balení na první pohled důležité informace o produktu, který si objednal: na většině balení jsou obrázkové symboly, které zdůrazňují přednosti dodávaného produktu. Nové etikety navíc uvádějí detaily k produktu nyní kromě němčiny, angličtiny a ruštiny i ve francouzštině, polštině a španělštině. Všechny balení jsou uzavřena – zapečetěna – odpovídající pečetí MEYLE-ORIGINAL, MEYLE-PD nebo MEYLE‑HD. QR – kódy na etiketě vedou přímo na odpovídající produkt v on-line katalogu, kde jsou další informace k produktu vč. referenčních čísel, aplikace a návodu k montáži.

Mimo QR- kódu a MEYLE objednacího čísla je nyní na etiketě i „čitelné“ krátké objednací číslo MEYLE. Tyto krátká objednací čísla jsou další možností k identifikaci produktu, která má ulehčit komunikaci mezi výrobcem, obchodem a servisem.

Zákazníci mohou v budoucnu při objednávání používat známé MEYLE objednací čísla, nebo nová „čitelná“ krátká čísla. Tyto umožňují přes systematiku identifikaci každého specifického dílu. Tímto krokem MEYLE dále optimalizuje svůj logistický koncept. Ze svého logistického centra v Hamburku s plochou 29.000 m2 nabízí firma MEYLE ve velmi vysoké dostupnosti více jak 23.000 dílů.

„Jako ‚Driver’s best friend‘ (nejlepší přítel řidiče) MEYLE znamená kompetenci, kvalitu a servis“, říká André Sobottka, člen představenstva pro prodej, marketing a komunikaci u firmy MEYLE. „Zavedení nového balení a krátkých čísel potrhuje tyto nároky: zrychlují pohyb zboží díky jednodušší identifikaci, hledání a objednávání MEYLE dílů a tímto i usnadňuje obchodní procesy u našich zákazníků.“

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

MEYLE ponúka teraz novo ramená pre vozidlá Porsche
MEYLE ponúka teraz novo ramená pre vozidlá Porsche

Teraz sú k dispozícii MEYLE-ORIGINAL priečne ramená pre vozidlá Porsche vrátane kompletného montážneho materiálu. Tieto nové komplety sú zostavené so zodpovedajúcimi skrutkami a maticami tak, aby mechanik maj k dispozícii z jednej ruky všetko potrebné pre montáž. Týmto spôsobom je možné montáž ramien pre vozidlá Porsche 911, Boxster a Cayman výrazne urýchliť.

MEYLE-ORIGINAL: kvalita až do najmenšieho detailu
MEYLE-ORIGINAL: kvalita až do najmenšieho detailu

Pri opravách sa nesmie nikdy podceňovať význam aj najmenších súčiastok. Preto MEYLE vždy u všetkých ponúkaných dielov venuje mimoriadnu pozornosť kvalite aj tých najmenších súčastí. Vďaka tomu je servisom a ich zákazníkom ušetrené veľa starostí a peňazí. Jeden z príkladov pre tieto detaily s veľkým vplyvom sú prírubové tesnenie kľukového hriadeľa: MEYLE ponúka teraz servisom […]

MEYLE HD priečne ramená pre vozidlá Land Rover
MEYLE HD priečne ramená pre vozidlá Land Rover

MEYLE prezentuje svoj sortiment MEYLE-HD ramien pre vozidlá Land Rover. Zmenou konštrukcie a dizajnu ramien a vďaka použitiu celogumových silentblokov na miesto hydraulických majú tieto MEYLE-HD ramená podstatne dlhšiu životnosť ako O.E. ramená a navyše majú ešte jednu prednosť a tou je 4-ročná záruka bez obmedzenia kilometrov.

Kabínové filtre MEYLE pre aplikácie vozidiel koncernu V.A.G.
Kabínové filtre MEYLE pre aplikácie vozidiel koncernu V.A.G.

Spoločnosť MEYLE AG ponúka široký program kabínových filtrov pre všetky bežné značky áut. Pre niekoľko aplikácií vozidiel koncernu VAG, ako napríklad Audi A3 (modelový rok 2003 až 2012), Seat Leon / Toledo (modelový rok 2004 až 2010), Škoda Octavia II, Superb II a VW Golf V / Golf VI je v programe kabínový filter, u […]

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!