Produktové novinky od SKF

17 júla 2017, 17:48

Spoločnosť SKF ponúka ako prvý dodávateľ pre aftermarket rozvodové sady s vodným čerpadlom pre nové modely VAG s motormi 1,6 TDi a 2,0 TDI a tiež sady ložísk pre nové modely Mercedes. U niektorých položiek došlo k technickým vylepšeniam.

SKF je prvním dodavatelem nabízející sady rozvodového řemenu s vodním čerpadlem pro nové modely Audi A1, A3, A4, A5, A6, SEAT Leon, ŠKODA Octavia nebo VW Beetle, Caddy IV, Golf Sportsvan, Passat, Scirocco, Tiguan. Sada VKMC 01278 pokrývá vozy s dieslovými motory od roku výroby 2014. Kompletní informace o výrobku ve formátu PDF.

SKF je prvním dodavatelem nabízejícím sady ložisek pro nové modely Mercedes C-Class, GLC, E-Class. Sada ložiska předního kola VKBA 7093 je použitelná pro vozidla vyrobená po roce 2015. Kompletní informace o výrobku ve formátu PDF.

U vodního čerpadla VKPC 81407 došlo ke změně v jeho konstrukci. Změna je především v oběžném kole a materiálu těsnění. Tento vývoj ovlivňuje také všechny přidružené sady rozvodového řemene SKF s vodním čerpadlem: VKMC 01120, VKMC 01121-1 a VKMC 01122. Čerpadlo se používá u vozů SEAT Arosa, Cordoba, Ibiza II/III 1.0, 1.4 a VW Caddy II, Polo, Lupo 1.0, 1.4. Kompletní informace o výrobku ve formátu PDF.

U vodního čerpadla VKPC 86618 došlo také ke změně v jeho konstrukci. Změněno bylo tělo čerpadla a rozměry šroubů. Čerpadlo se používá u vozů FORD Focus, Kuga, S-Max, Mondeo IV, RENAULT Laguna, Safrane a VOLVO 850, 960, C30/70, S40/60/70/80, V40/50/70, XC70/90. Kompletní informace o výrobku ve formátu PDF.

SKF změnila konstrukci napínací kladky VKM 13244 od šarže 056N. Vývoj konstrukce se týká materiálu kladky a její šířky. Kladka se používá u dieslových motorů vozů Citroen, Peugeot nebo Fiat. Kompletní informace o výrobku ve formátu PDF.

 

Související články

Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu
Nemecká firma ATH-Heinl hľadá firmy pre spoluprácu

Nemecká firma ATH-Heinl disponuje viac ako 28 rokmi skúseností v odvetví vybavenia servisov. V súvislosti s dynamickým rozvojom na českom a slovenskom trhu hľadá firma ATH-Heinl na stálu spoluprácu firmy – technické servisy s oprávneniami.

Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy
Nový servisný koncept PSA Groupe pre nezávislé servisy

Spoločnosť P Automobil Import, člen švajčiarskej skupiny Emil Frey, ktorá pre slovenský trh zabezpečuje import vozidiel Peugeot, Citroën, DS a Opel, sa najnovšie stala držiteľom licencie na servisný koncept EUROREPAR CAR SERVICE. Na slovenský autoopravárenský trh, tak prináša celosvetovo rozšírený servisný koncept výrobcu automobilov PSA Groupe, určený pre nezávislých opravárov.

ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku
ZF Aftermarket: Častá chyba v diagnostice dvouhmotového setrvačníku

Příznaky jsou (někdy) zavádějící. Charakteristický hluk během startování motoru nutně neznamená opotřebení dvouhmotového setrvačníku. Nesprávná diagnostika způsobí, že se kovový zvuk objevuje i po opravě. Skutečnou příčinou problému přitom mohou být příliš nízké startovací otáčky motoru.

Technická informácia SKF – Pokyny pre montáž ložísk u vozidiel Renault
Technická informácia SKF – Pokyny pre montáž ložísk u vozidiel Renault

Montážne pokyny sa týkajú ložiská VKBD 1015 (OE č: 77 01 207 823) pre vozidlá RENAULT Clio III / Grandtour, Megane II, Modus / Grand Modus, Twingo II, Wind a ložiská VKBA 3497 (OE č: 60 25 370 612) pre vozy RENAULT Espace III, Avantime III.

Sady univerzálnych manžiet SKF obsahujúce OE spony
Sady univerzálnych manžiet SKF obsahujúce OE spony

Firma SKF vydala produktovú informáciu súvisiacu s novými sadami VKJP 01000 S a VKJP 01001 S.

Komentáre

Komentár musí byť dlhší ako 5 znakov!

Potvrďte pravidlá!

Ešte nikto nekomentoval tento článok. Buďte prvý!